اورژانس های شکمی و ادراری تناسلی

مهارت خودت رو در اورژانس های شکمی و ادراری تناسلی بالا ببر!

در این مجموعه دوبله شده لکچریو، دکتر Sharon Bord اطلاعات پایه ای درباره اورژانس های شکم و دستگاه ادراری تناسلی به شما میده. دکتر Sharon Bord استاد گروه اورژانس پزشکی در دانشگاه جان هاپکینز هستن و خیلی خوب میدونن چطور مهارت هارو به دانشجوها آموزش بدن. تدریس عالی دکتر Sharon Bord رو با کیفیت HD و دوبله عالی پلاسما ببین و به راحتی درباره اپروچ به دردهای شکمی یاد بگیر و با تشخیص سریع آنوریسم آئورت شکمی و خونریزی لوله گوارشی آشنا شو. اگر دنبال یک منبع خوب هستی که به طور خلاصه مطالب مهمی که نیاز داری رو بهت یاد بده، این مجموعه لکچریو رو از دست نده و همین حالا شروع کن.

موضوعاتی که در این دوره به آنها پرداخته شده:

سعی شده که مهم ترین و شایع ترین اورژانس های شکمی و ادراری تناسلی را پوشش بدیم، این دوره آموزشی شامل دو قسمت جداگانه هست که هر دو مبحث اورژانس های شکمی و ادراری رو شامل میشه. در این دوره تمرکز ما بر تشخیص سریع بوده و تمام تلاشمان را برای هر چه بهتر انجام دادن این هدف به کار بردیم. هر کدام از مباحث این دوره، کاملا در تشخیص، مدیریت و درمان آن بیماری، شما رو به تسلط بالایی می رسونه.

  • از مثال هایی استفاده شده که ملموس تر باشه .
  • سعی کردیم توضیحات رو به بیان شیوا تر و قابل فهم تر دوبله کنیم.
  • کیفیت تمام ویدیوها HD هست و در هر پلتفرمی میتونید تماشا کنید.
پیشنهاد ما به همراه داشتن قلم و کاغذ برای یادداشت کردن موارد ذکر شده در ویدیوهای لکچریو می باشد چون اطلاعات بسیار زیادی در این دوره که شامل 46 ویدیو با دوبله فارسی و به مدت 240 دقیقه است، خدمتتان ارائه میشود تا بیشترین استفاده را از زمان خود ببرید.

جا دارد که از تلاش‌های ارزشمند و بی وقفه عزیزانی که در تهیه و آماده سازی این دوره از پلاسما با ما همراه بودند سپاسگزاری کنیم:

محتوای دوره

اورژانس های گوارشی
اورژانس های ادراری-تناسلی
+44 ثبت نام شده
ثبت نام نشده

دوره شامل

  • 46 درس
  • 1 آزمون