آناتومی شکم (بخش 1)

آناتومی شکم را با یک متخصص مرور کنید!

 

شکم، شامل تمام اندام های گوارشی و همچنین کبد ، کلیه ها و کیسه صفرا است. علاوه بر این ، بسیاری از عروق خونی مهم از طریق شکم حرکت می کنند ، از جمله آئورت و ورید اجوف تحتانی. به عنوان یک متخصص مراقبت های بهداشتی در آینده یا فعلی ، بینش در این منطقه از آناتومی برای موفقیت شما بسیار مهم است.

بسیاری از شرایط و بیماری ها بر شکم و ساختارهای آن تأثیر می گذارد. بنابراین ، درک دقیق آناتومی شکمی برای تشخیص و درمان موثر بیماران ضروری است. بهتر از یک متخصص مجرب ، آناتومی شکم را با چه کسی مرور کنیم؟

به دکتر جیمز پیکرینگ ، دانشیار آناتومی در دانشگاه لیدز انگلستان بپیوندید ، زیرا او آناتومی شکمی را از طریق سخنرانی های پربازده که توسط آزمونهای تعاملی ، بررسی موضوعات و یادآوری های یادگیری پشتیبانی می شود ، مرور می کند. دکتر پیکرینگ یک مربی مبتکر است که هدف آن موثر و کارآمد ساختن فرایند یادگیری است.

این دوره شامل همه مفاهیم اساسی زیر است(دقت شود این دوره 2 بخش می باشد):

 1. درماتوم ها
 2. تامین خون
 3. تامین اعصاب
 4. کانال اینگوینال
 5. ساختارهای معده
 6. ژئوژنوم و ایلئوم
 7. سکوم و ضمیمه
 8. کبد و روابط صفاقی
 9. کیسه صفرا و درخت صفراوی
 10. آناستوموز مری ، معده و راست روده
 11. کلیه ها و کپسول کلیه

کسانی که از الان فکر مهاجرت به آمریکا را در سر دارند، اگر میخواهند در آزمون USMLE موفق باشند، این دوره میتواند به آنها کمک کند.

پیشنهاد ما به همراه داشتن قلم و کاغذ برای یادداشت کردن موارد ذکر شده در ویدیوهای لکچریو می باشد چون اطلاعات بسیار زیادی در این دوره که شامل 42 ویدیو با زیرنویس فارسی و به مدت 150 دقیقه است، خدمتتان ارائه میشود تا بیشترین استفاده را از زمان خود ببرید، همچنین امکان دانلود ویدیو با زبان اصلی و تماشای ویدیوها با زیرنویس انگلیسی هم در این دوره وجود دارد.

این دوره شامل آزمونهای طبقه بندی شده براساس هر کدام از درس ها می باشد، آزمون های موجود کاملا به صورت بالینی طراحی شده تا ایجاد رابطه ای عمیق بین مطالب آموزش داده شده در ویدیوها و کاربرد آنها در بالین بیماران باشد. امتیاز شما در هر کدام از آزمون ها ثبت میشود و با دیگر کاربران پلاسمایی مقایسه خواهد شد.(آزمونهای این دوره به زودی اضافه خواهند شد)

سرور های پلاسما جزو شبکه اینترنت داخلی هستند و تماشای آنلاین ویدیوهای پلاسما، تنها نیمی از حجم اینترنت لازم را مصرف خواهد کرد، درنظر داشته باشید که این دوره همیشه در حال بروزرسانی می باشد، بنابراین درصورت وجود هر گونه مشکل در هر قسمت از آموزش، میتوانید به پشتیبانی آنلاین پلاسما اطلاع دهید تا در کمتر از 48 ساعت برطرف شود.

این دوره کاندید برای دوبله است، موافق دوبله این دوره هستید؟ به ما اطلاع بدهید.

جا دارد که از تلاش‌های ارزشمند و بی وقفه عزیزانی که در تهیه و آماده سازی این دوره از پلاسما با ما همراه بودند سپاسگزاری کنیم:

سلام پلاسمایی عزیز.

این قسمت در حال تکمیل هست و به زودی سورپرایز خواهی شد.

با آرزوی موفقیت برای تو!

محتوای دوره

باز کردن همه
+51 ثبت نام شده
ثبت نام نشده

دوره شامل

 • 42 درس
 • 37 آزمون