در بالین زنده بمان

مهمترین بخش ها را حرفه ای تر یاد بگیر!

این مجموعه، نکات مهم و کاربردی بالین یا درحقیقت مواردی که همه انتظار دارند شما اطلاع داشته باشید را کاملا به دور از حواشی حفظی و صرفا امتحانی در اختیار شما قرار می‌دهد، بخشی از این مجموعه سوالات شایعی که در ذهن دارید و می‌خواهید از یک دوست یا مشاور بپرسید را تحت عنوان منتورینگ، به شما پاسخ می‌دهد.

در حال حاضر تقسیم بندی دروس در چهار گروه: داخلی، اطفال، جراحی و منتورینگ قرار گرفته است؛ با اضافه شدن دیگر فیلم‌های آموزشی این تقسیم‌بندی ممکن است جزئی‌تر گردد (گروه جراحی شامل اورتوپدی، یورولوژی، جراحی عمومی و مباحث زنان و زایمان می‌باشد).

ویدئوها در طول زمان، بر اساس رفرنس‌های جدید‌تر آپدیت خواهند شد.

مثل تمام محتواهای دیگر، ممکن است در این مجموعه هم ایراداتی وجود داشته باشد، ممنون می‌شویم که با کامنت گذاشتن ما را در ارتقای مجموعه و افزایش کیفیت آن یاری رسانید.

پیشنهاد ما به همراه داشتن قلم و کاغذ برای یادداشت کردن موارد ذکر شده در این دوره می باشد چون اطلاعات بسیار زیادی در این دوره که شامل 47 ویدیو و به مدت 520 دقیقه است، خدمتتان ارائه میشود تا بیشترین استفاده را از زمان خود ببرید، همچنین امکان دانلود ویدیو با زبان اصلی و تماشای ویدیوها با زیرنویس انگلیسی هم در این دوره وجود دارد.

سرور های پلاسما جزو شبکه اینترنت داخلی هستند و تماشای آنلاین ویدیوهای پلاسما، تنها نیمی از حجم اینترنت لازم را مصرف خواهد کرد، درنظر داشته باشید که این دوره همیشه در حال بروزرسانی می باشد، بنابراین درصورت وجود هر گونه مشکل در هر قسمت از آموزش، میتوانید به پشتیبانی آنلاین پلاسما اطلاع دهید تا در کمتر از 48 ساعت برطرف شود.

جا دارد که از تلاش‌های ارزشمند و بی وقفه عزیزانی که در تهیه و آماده سازی این دوره از پلاسما با ما همراه بودند سپاسگزاری کنیم:

سلام پلاسمایی عزیز.

این قسمت در حال تکمیل هست و به زودی سورپرایز خواهی شد.

با آرزوی موفقیت برای تو!

محتوای دوره

داخلی
اطفال
جراحی
منتورینگ
+32 ثبت نام شده
ثبت نام نشده

دوره شامل

  • 47 درس