اورژانسهای قلبی عروقی و شوک

اورژانس‌های قلبی و عروقی از مهم‌ترین و شایع‌ترین علت‌های مراجعه بیماران به اورژانس است، که در صورت آشنایی با آن‌ها گاهی میتوان با ساده‌ترین اقدام بیمار را از مرگ حتمی نجات داد.

آشنایی با سندرم کرونری حاد (ACS)، دایسکشن آئورت، آریتمی‌های اورژانسی و غیراورژانسی (شامل انواع تاکی آریتمی‌ها و برادی آریتمی‌ها)، ایست قلبی و نحوه‌ی تشخیص و درمان و مدیریت این‌ها از اولین قدم‌های شما در حفظ جان بیماران خواهد بود؛ که همگی این موارد در این دوره توسط دکتر یانگ با زبانی ساده تدریس شده است.

علاوه بر این موارد، آشنایی با انواع شوک و پاتوفیزیولوژی آن‌ها، نحوه انجام CPR و استفاده از اپی‌نفرین و آمیودارون در ایست قلبی از دیگر موضوعاتی هستند که در این دوره به آن پرداخته شده است.

موضوعات بیشتر عبارتند از:

  1. نحوه تشخیص و مداخله در موارد آسیستول
  2. نحوه انجام معاینه فیزیکی و سابقه درد قفسه سینه و درخواست آزمایش‌های مناسب
  3. درمان و ارزیابی سندرم های حاد کرونر (ACS) ، انجام نوار قلب و درمان بیماران در معرض خطر
  4. در مورد بروز و عوامل خطر دایسکشن آئورت و گزینه های درمانی آن بیشتر بدانید
  5. با آریتمی ها آشنا شوید
  6. پاتوفیزیولوژی و انواع شوک را بشناسید و با مدیریت کلی آن آشنا شوید

پیشنهاد ما به همراه داشتن قلم و کاغذ برای یادداشت کردن موارد ذکر شده در ویدیوهای لکچریو می باشد چون اطلاعات بسیار زیادی در این دوره که شامل 30 ویدیو با زیرنویس فارسی و به مدت 207 دقیقه است، خدمتتان ارائه میشود تا بیشترین استفاده را از زمان خود ببرید، همچنین امکان دانلود ویدیو با زبان اصلی و تماشای ویدیوها با زیرنویس انگلیسی هم در این دوره وجود دارد.

این دوره شامل آزمونهای طبقه بندی شده براساس هر کدام از درس ها می باشد، آزمون های موجود کاملا به صورت بالینی طراحی شده تا ایجاد رابطه ای عمیق بین مطالب آموزش داده شده در ویدیوها و کاربرد آنها در بالین بیماران باشد. امتیاز شما در هر کدام از آزمون ها ثبت میشود و با دیگر کاربران پلاسمایی مقایسه خواهد شد.(آزمونهای این دوره به زودی اضافه خواهند شد)

سرور های پلاسما جزو شبکه اینترنت داخلی هستند و تماشای آنلاین ویدیوهای پلاسما، تنها نیمی از حجم اینترنت لازم را مصرف خواهد کرد، درنظر داشته باشید که این دوره همیشه در حال بروزرسانی می باشد، بنابراین درصورت وجود هر گونه مشکل در هر قسمت از آموزش، میتوانید به پشتیبانی آنلاین پلاسما اطلاع دهید تا در کمتر از 48 ساعت برطرف شود.

این دوره کاندید برای دوبله است، موافق دوبله این دوره هستید؟ به ما اطلاع بدهید.

جا دارد که از تلاش‌های ارزشمند و بی وقفه عزیزانی که در تهیه و آماده سازی این دوره از پلاسما با ما همراه بودند سپاسگزاری کنیم:

سلام پلاسمایی عزیز.

این قسمت در حال تکمیل هست و به زودی سورپرایز خواهی شد.

با آرزوی موفقیت برای تو!

محتوای دوره

باز کردن همه
آسیستول 1 آزمون
گسترش دادن
محتوای درس
+28 ثبت نام شده
ثبت نام نشده

دوره شامل

  • 30 درس
  • 30 آزمون