پاتولوژی غدد درون ریز (بخش1)

با لکچریو و دکتر کارلو راج ، غدد درون ریز را در بالاترین سطح بیاموزید!

غدد درون ریز یکی از مهمترین موضوعات برای دانشجویان پزشکی است. این دوره به عنوان پایه ای برای درک کامل فرایندهای هورمونی عمل می کند.

دکتر کارلو راج یک مدرس پرشور و درجه یک است که به دانشجویان پزشکی در سراسر جهان آموزش می دهد و در استفاده از دانش پزشکی به طور مستقیم به بیمار کمک می کند. در دوره آسیب شناسی Lecturio او همچنین می تواند ارتباطات بین آسیب شناسی غدد درون ریز و رشته های مجاور را به شیوه ای کاملا قابل فهم ایجاد کند. شما نه تنها علل و علائم یک بیماری ، بلکه درمان آن ، درمان دارویی مناسب و زمینه آناتومیکی و فیزیولوژیکی را نیز فرا خواهید گرفت.

دکتر راج به طور مفصل به موضوعات زیر می پردازد:

  1. هورمون ها
  2. آسیب شناسی هیپوفیز خلفی و قدامی
  3. بیماریهای تیروئید و غده فوق کلیه
  4. دیابت قندی
  5. هایپرکلسمی و هیپوکلسمی

اکنون با لکچریو و دکتر کارلو راج به صورت آنلاین غدد درون ریز را بیاموزید – یادگیری هرگز به این آسانی نبوده است!

پیشنهاد ما به همراه داشتن قلم و کاغذ برای یادداشت کردن موارد ذکر شده در ویدیوهای لکچریو می باشد چون اطلاعات بسیار زیادی در این دوره که شامل 42 ویدیو با زیرنویس فارسی و به مدت 276 دقیقه است، خدمتتان ارائه میشود تا بیشترین استفاده را از زمان خود ببرید، همچنین امکان دانلود ویدیو با زبان اصلی و تماشای ویدیوها با زیرنویس انگلیسی هم در این دوره وجود دارد.

این دوره شامل آزمونهای طبقه بندی شده براساس هر کدام از درس ها می باشد، آزمون های موجود کاملا به صورت بالینی طراحی شده تا ایجاد رابطه ای عمیق بین مطالب آموزش داده شده در ویدیوها و کاربرد آنها در بالین بیماران باشد. امتیاز شما در هر کدام از آزمون ها ثبت میشود و با دیگر کاربران پلاسمایی مقایسه خواهد شد.(آزمونهای این دوره به زودی اضافه خواهند شد)

سرور های پلاسما جزو شبکه اینترنت داخلی هستند و تماشای آنلاین ویدیوهای پلاسما، تنها نیمی از حجم اینترنت لازم را مصرف خواهد کرد، درنظر داشته باشید که این دوره همیشه در حال بروزرسانی می باشد، بنابراین درصورت وجود هر گونه مشکل در هر قسمت از آموزش، میتوانید به پشتیبانی آنلاین پلاسما اطلاع دهید تا در کمتر از 48 ساعت برطرف شود.

این دوره کاندید برای دوبله است، موافق دوبله این دوره هستید؟ به ما اطلاع بدهید.

جا دارد که از تلاش‌های ارزشمند و بی وقفه عزیزانی که در تهیه و آماده سازی این دوره از پلاسما با ما همراه بودند سپاسگزاری کنیم:

سلام پلاسمایی عزیز.

این قسمت در حال تکمیل هست و به زودی سورپرایز خواهی شد.

با آرزوی موفقیت برای تو!

محتوای دوره

مقدمه ای بر سیستم غدد درون ریز
اختلالات غده تیروئید
اختلالات غده پاراتیروئید
+21 ثبت نام شده
ثبت نام نشده

دوره شامل

  • 42 درس