غدد درون ریز (بخش1)

غدد درون ریز، شاخه ای از پزشکی است که بر مطالعه ، تشخیص و مدیریت شرایطی که بر غدد درون ریز بدن انسان تأثیر می گذارد تمرکز دارد. این شرایط شامل دیابت شیرین و اختلالات تیروئید ، اختلالات غده هیپوفیز و هیپوتالاموس ، اختلالات غدد فوق کلیوی ، اختلالات تراکم استخوان مربوط به اختلال پاراتیروئید و اختلالات تولید مثل مربوط به عملکرد غدد درون ریز است.

در این دوره دانشجویان پزشکی میتوانند با کل فیزیولوژی غدد درون ریز ، از جمله مکانیسم تنظیم هورمون ها آشنا بشوند.

آسیب شناسی های غدد درون ریز بسیار متمایز است ، زیرا فراوانی یا عدم وجود ترشحات غدد درون ریز تأثیرات فوری و قابل تشخیصی بر فیزیولوژی و در نهایت ارائه بالینی فرد دارد.

پزشک عمومی باید در مورد نوع معمول ناهنجاری های غدد درون ریز و تظاهرات بالینی همراه آن شفافیت داشته باشد. علاوه بر این ، به دلیل ماهیت پیچیده مدیریت این شرایط ، پزشک باید بتواند مراقبت ها را به فوق تخصص مناسب جهت اطمینان از بهترین نتایج هدایت کند.

پیشنهاد ما به همراه داشتن قلم و کاغذ برای یادداشت کردن موارد ذکر شده در ویدیوهای لکچریو می باشد چون اطلاعات بسیار زیادی در این دوره که شامل 40 ویدیو با زیرنویس فارسی و به مدت 128 دقیقه است، خدمتتان ارائه میشود تا بیشترین استفاده را از زمان خود ببرید، همچنین امکان دانلود ویدیو با زبان اصلی و تماشای ویدیوها با زیرنویس انگلیسی هم در این دوره وجود دارد.

این دوره شامل آزمونهای طبقه بندی شده براساس هر کدام از درس ها می باشد، آزمون های موجود کاملا به صورت بالینی طراحی شده تا ایجاد رابطه ای عمیق بین مطالب آموزش داده شده در ویدیوها و کاربرد آنها در بالین بیماران باشد. امتیاز شما در هر کدام از آزمون ها ثبت میشود و با دیگر کاربران پلاسمایی مقایسه خواهد شد.(آزمونهای این دوره به زودی اضافه خواهند شد)

سرور های پلاسما جزو شبکه اینترنت داخلی هستند و تماشای آنلاین ویدیوهای پلاسما، تنها نیمی از حجم اینترنت لازم را مصرف خواهد کرد، درنظر داشته باشید که این دوره همیشه در حال بروزرسانی می باشد، بنابراین درصورت وجود هر گونه مشکل در هر قسمت از آموزش، میتوانید به پشتیبانی آنلاین پلاسما اطلاع دهید تا در کمتر از 48 ساعت برطرف شود.

این دوره کاندید برای دوبله است، موافق دوبله این دوره هستید؟ به ما اطلاع بدهید.

این دوره شامل 2 بخش می باشد.

جا دارد که از تلاش‌های ارزشمند و بی وقفه عزیزانی که در تهیه و آماده سازی این دوره از پلاسما با ما همراه بودند سپاسگزاری کنیم:

سلام پلاسمایی عزیز.

این قسمت در حال تکمیل هست و به زودی سورپرایز خواهی شد.

با آرزوی موفقیت برای تو!

محتوای دوره

باز کردن همه
Reproductive Endocrine Disorders
Pituitary and Hypothalamic Disorders
Thyroid Disorders
+38 ثبت نام شده
ثبت نام نشده

دوره شامل

  • 40 درس
  • 4 آزمون