دستگاه گوارش (بخش2)

سلام پلاسمایی عزیز

از اونجایی که تصمیم گرفتی تنها به جزوه هات اتکا نکنی و یادگیری عمقی رو انتخاب کردی میشه فهمید که بچه درسخونی!
پس حتما میدونی که وقتی وارد بیمارستان بشی، تو بخش داخلی به کیس های زیادی بر میخوری که باید از نظر علمی در خصوصشون واقعاً غنی باشی تا بتونی هم بهتر یاد بگیری هم بیمارا ازت راضی باشن  و هم مورد غضب استاد قرار نگیری!

یکی از بخشایی که ممکنه کلی بیمار توش ببینی و هر کدوم با اون یکی فرق کنه، بخش گوارشه.

حقیقت ماجرا اینه که وقتی وارد بیمارستان میشی وقتت برای مطالعه به نسبت کمتره. پس چه بهتر که از دوره های علوم پایه و فیزیوپات یادگیری عمقی مطالب و بیماری ها و اپروچ مناسبشون رو شروع کنی. یا اگه وارد بیمارستان شدی و نمیدونی چی بخونی و چیکار کنی، بهت پیشنهاد میدم حتماً یه نگاه به این دوره بندازی و با صرف وقت کمتر، کلی مطلب جدید یاد بگیری.

دوره های لکچریو که اصلاً دیگه نیازی به معرفی ما نداره و تقریبا تو تمام دنیا خصوصاً بین دانشجو­های پزشکی، کاملاً شناخته شده هست. حالا اگه قرار باشه این ویدئو های خفن ترجمه و دوبله شده باشه هم که دیگه چه بهتر. هم فاله و هم تماشا 😊

این دوره از سری ویدئوهای لکچریو مربوط به سیستم گوارش، و به طور جزئی مربوط به کبد، پانکراس و صفاقه که در مورد هر کدوم از اینا و بیماری های شایعی که ممکنه باهاشون برخورد کنی، صحبت شده.

این دوره به تفصیل راجع به کبد صحبت کرده. همونطور که میدونی کبد یکی از اصلی ترین ارگان های بدنه و اگه مشکلی داشته باشه، ممکنه تظاهرات خیلی متفاوتی تو افراد مختلف، بسته به بیماری ای که اونو درگیر کرده، داشته باشه.

میتونی لیست انواع بیماری هایی که تو این دوره یاد میگیری رو این زیر ببینی.

راجع به انواع هپاتیت ها و نارسایی های کبدی، بیماری های ارثی و اکتسابی کبد، ریسک فاکتور های ابتلا به انواع بیماری ها و اپروچ درمانیشون یاد میگیری. همچنین درباره عفونت های صفاقی و مشکلات شایع تری که مربوط به پانکراسه صحبت شده، تا وقتی وارد بیمارستان شدی لنگ نزنی و تو مورنینگ ها، از ترس سوالای استاد اون پشت مشتا قایم نشی. 😊

 بهت قول میدم بعد از دیدن این دوره تا حد زیادی میتونی رو مباحث گوارش مسلط بشی و امتحاناتم بترکونی 😉

و سخن آخر اینکه، امیدوارم همیشه و در هر کجای این دنیا که هستین، دستای شفا بخشتون با علم بالاتون ترکیب شه و دنیای قشنگ تری بسازه. موفق باشید.

پیشنهاد ما به همراه داشتن قلم و کاغذ برای یادداشت کردن موارد ذکر شده در ویدیوهای لکچریو می باشد چون اطلاعات بسیار زیادی در این دوره که شامل 30 ویدیو با دوبله فارسی و به مدت 159 دقیقه است، خدمتتان ارائه میشود تا بیشترین استفاده را از زمان خود ببرید، همچنین امکان دانلود ویدیو با زبان اصلی و تماشای ویدیوها با زیرنویس انگلیسی هم در این دوره وجود دارد.

این دوره شامل آزمونهای طبقه بندی شده براساس هر کدام از درس ها می باشد، آزمون های موجود کاملا به صورت بالینی طراحی شده تا ایجاد رابطه ای عمیق بین مطالب آموزش داده شده در ویدیوها و کاربرد آنها در بالین بیماران باشد. امتیاز شما در هر کدام از آزمون ها ثبت میشود و با دیگر کاربران پلاسمایی مقایسه خواهد شد.(آزمونهای این دوره به زودی اضافه خواهند شد)

سرور های پلاسما جزو شبکه اینترنت داخلی هستند و تماشای آنلاین ویدیوهای پلاسما، تنها نیمی از حجم اینترنت لازم را مصرف خواهد کرد، درنظر داشته باشید که این دوره همیشه در حال بروزرسانی می باشد، بنابراین درصورت وجود هر گونه مشکل در هر قسمت از آموزش، میتوانید به پشتیبانی آنلاین پلاسما اطلاع دهید تا در کمتر از 48 ساعت برطرف شود.

این دوره کاندید برای دوبله است، موافق دوبله این دوره هستید؟ به ما اطلاع بدهید.

جا دارد که از تلاش‌های ارزشمند و بی وقفه عزیزانی که در تهیه و آماده سازی این دوره از پلاسما با ما همراه بودند سپاسگزاری کنیم:

سلام پلاسمایی عزیز.

این قسمت در حال تکمیل هست و به زودی سورپرایز خواهی شد.

با آرزوی موفقیت برای تو!

+24 ثبت نام شده
ثبت نام نشده

دوره شامل

  • 30 درس