پاتولوژی دستگاه گوارش (بخش3)

به صورت آنلاین دستگاه گوارش را بیاموزید و از سوالات این بخش استفاده کنید!

دستگاه گوارش شاخه ای از طب داخلی است که بر روی اختلالات دستگاه گوارش تمرکز دارد و دانش کاملاً ضروری برای هر دانشجوی پزشکی است.

دکتر کارلو راج شما را با دستگاه گوارش آشنا می کند و یکی از مهمترین بیماری های مربوط به معاینه را توضیح می دهد.

همه چیز را درباره موضوعات زیر بیاموزید:

  1. روده کوچک و بزرگ
  2. بیماریهای کبدی
  3. پانکراس و مجاری صفراوی

پیشنهاد ما به همراه داشتن قلم و کاغذ برای یادداشت کردن موارد ذکر شده در ویدیوهای لکچریو می باشد چون اطلاعات بسیار زیادی در این دوره که شامل 37 ویدیو با زیرنویس فارسی و به مدت 105 دقیقه است، خدمتتان ارائه میشود تا بیشترین استفاده را از زمان خود ببرید، همچنین امکان دانلود ویدیو با زبان اصلی و تماشای ویدیوها با زیرنویس انگلیسی هم در این دوره وجود دارد.

این دوره شامل آزمونهای طبقه بندی شده براساس هر کدام از درس ها می باشد، آزمون های موجود کاملا به صورت بالینی طراحی شده تا ایجاد رابطه ای عمیق بین مطالب آموزش داده شده در ویدیوها و کاربرد آنها در بالین بیماران باشد. امتیاز شما در هر کدام از آزمون ها ثبت میشود و با دیگر کاربران پلاسمایی مقایسه خواهد شد.(آزمونهای این دوره به زودی اضافه خواهند شد)

سرور های پلاسما جزو شبکه اینترنت داخلی هستند و تماشای آنلاین ویدیوهای پلاسما، تنها نیمی از حجم اینترنت لازم را مصرف خواهد کرد، درنظر داشته باشید که این دوره همیشه در حال بروزرسانی می باشد، بنابراین درصورت وجود هر گونه مشکل در هر قسمت از آموزش، میتوانید به پشتیبانی آنلاین پلاسما اطلاع دهید تا در کمتر از 48 ساعت برطرف شود.

این دوره کاندید برای دوبله است، موافق دوبله این دوره هستید؟ به ما اطلاع بدهید.

جا دارد که از تلاش‌های ارزشمند و بی وقفه عزیزانی که در تهیه و آماده سازی این دوره از پلاسما با ما همراه بودند سپاسگزاری کنیم:

سلام پلاسمایی عزیز.

این قسمت در حال تکمیل هست و به زودی سورپرایز خواهی شد.

با آرزوی موفقیت برای تو!

محتوای دوره

+20 ثبت نام شده
ثبت نام نشده

دوره شامل

  • 37 درس