فیزیولوژی دستگاه گوارش

با فیزیولوژی دریافت و هضم غذا آشنا شوید

سلام پلاسمایی عزیز
خیلی عالیه که تصمیم گرفتی دانش پزشکی رو عمیق و مفهومی یاد بگیری!


دوره های لکچریو یکی از شناخته شده ترین منابع آموزش پزشکی در بین دانشجویان سرتاسر دنیاست. یکی از خصوصیات برجسته این دوره‌ها، توجه ویژه به کاربردی بودن و جنبه بالینی آموزش‌هاست. احتمالا بعنوان دانشجوی پزشکی تا حالا این احساس رو داشتید که مطالب زیادی هستن که باید یاد بگیرید، اما فرصت لازم برای تسلط کافی به همه اونها رو ندارید. لکچریو با توجه ویژه به این موضوع، عناوین و مطالبی رو مطرح میکنه که در ارتباط با مباحث بالینی هستن و سراغ جزئیات نامربوط نمیره. در نتیجه در یک زمان کوتاه، شما حجم زیادی از آموزه‌های کاربردی و مفید رو فرا می‌گیرید.


بعد از اتمام این دوره‌ها علاوه براینکه به یه سطح خیلی خوب جهت کسب نتیجه دلخواه در امتحانات پایان ترم و آزمون‌های جامع پزشکی می‌رسید، دانش پایه‌ای که برای یادگیری درس های دوره کارورزی و حضور در بیمارستان لازم هست رو هم فراخواهید گرفت.
حتما می‌دونید که وقتی وارد بیمارستان میشید، وقتتون برای مطالعه به نسبت کمتره. پس چه بهتر که از دوره‌های علوم پایه و فیزیوپات یادگیری مفهومی مطالب و بیماری ها و اپروچ مناسبشون رو شروع کنید. یا اگه وارد بیمارستان شدید و نمیدونید چی بخونید و چیکار کنید، بهتون پیشنهاد میدم حتماً یه نگاه به این دوره بندازید و با صرف وقت کمتر، کلی مطلب جدید یاد بگیرید.
در بیمارستان، یکی از بخش‌هایی که اونجا احتمالا با مریض‌های زیاد و کیس‌های متنوعی روبرو خواهید شد، بخش گوارش هست. جایی که اگر دانش پایه خوبی نداشته باشید، ممکنه اساتید و بیمارا خیلی از دست شما شاکی بشن!
به همین خاطر در این دوره، همه مطالبی که باید درباره فیزیولوژی دستگاه گوارش بدونید بصورت جامع و مفید گرد آوری شدن. 

از جمله عناوین این دوره:

1. معرفی وظایف فیزیولوژیک دستگاه گوارش و بررسی دقیق هر یک از این وظایف
2. مطالعه آناتومی فیزیولوژیک دستگاه گوارش
3. مکانیسم های متعدد عصبی و هورمونی که عملکرد این دستگاه رو تنظیم می‌کنند
4. نحوه همکاری دستگاه های عصبی مرکزی، سمپاتیک و پاراسمپاتیک و دستگاه گردش خون با دستگاه گوارش
5. بررسی عملکرد غدد ضمیمه‌ای گوارش (غدد بزاقی، کبد و پانکراس) و تنظیم عصبی و هورمونی اونها
یک نکته مثبت دیگه راجع به دوره های لکچریو، بکار بردن طرحواره‌ها و گرافیک‌های جذاب توسط اساتید هست که مبحث آموزش رو لذت‌بخش‌تر می‌کنن تا شما به این زودی‌ها از درس خوندن خسته نشید! ترجمه‌ی شیوا و معادل‌سازی‌های خوب به شما کمک می‌کنن تا از این منبع فوق‌العاده آموزش پزشکی، بهره کامل رو ببرید.

پس از اتمام این دوره ، یک نمای کلی از اجزا و عملکرد دستگاه گوارش دریافت خواهید کرد. پروفسور ویلسون با پشتیبانی از طرحواره ها و گرافیک های ساده ، به شما کمک می کند تا سیستم گوارش را بطور کامل درک کنید ، بنابراین زمینه را برای تحصیلات بیشتر شما در اقیانوس پزشکی فراهم می کند.

پیشنهاد ما به همراه داشتن قلم و کاغذ برای یادداشت کردن موارد ذکر شده در ویدیوهای لکچریو می باشد چون اطلاعات بسیار زیادی در این دوره که شامل 30 ویدیو با زیرنویس فارسی و به مدت 117 دقیقه است، خدمتتان ارائه میشود تا بیشترین استفاده را از زمان خود ببرید، همچنین امکان دانلود ویدیو با زبان اصلی و تماشای ویدیوها با زیرنویس انگلیسی هم در این دوره وجود دارد.

این دوره شامل آزمونهای طبقه بندی شده براساس هر کدام از درس ها می باشد، آزمون های موجود کاملا به صورت بالینی طراحی شده تا ایجاد رابطه ای عمیق بین مطالب آموزش داده شده در ویدیوها و کاربرد آنها در بالین بیماران باشد. امتیاز شما در هر کدام از آزمون ها ثبت میشود و با دیگر کاربران پلاسمایی مقایسه خواهد شد.(آزمونهای این دوره به زودی اضافه خواهند شد)

سرور های پلاسما جزو شبکه اینترنت داخلی هستند و تماشای آنلاین ویدیوهای پلاسما، تنها نیمی از حجم اینترنت لازم را مصرف خواهد کرد، درنظر داشته باشید که این دوره همیشه در حال بروزرسانی می باشد، بنابراین درصورت وجود هر گونه مشکل در هر قسمت از آموزش، میتوانید به پشتیبانی آنلاین پلاسما اطلاع دهید تا در کمتر از 48 ساعت برطرف شود.

این دوره کاندید برای دوبله است، موافق دوبله این دوره هستید؟ به ما اطلاع بدهید.

جا دارد که از تلاش‌های ارزشمند و بی وقفه عزیزانی که در تهیه و آماده سازی این دوره از پلاسما با ما همراه بودند سپاسگزاری کنیم:

 

این قسمت در حال آماده سازی می باشد.

محتوای دوره

+46 ثبت نام شده
ثبت نام نشده

دوره شامل

  • 30 درس