زنان و زایمان شاخه ای از پزشکی است که به بررسی سلامت و بیماریهای زنان و دستگاه تناسلی زنان می پردازد. این شاخه به طور قابل ملاحظه ای بر درک قبلی از آناتومی و فیزیولوژی سیستم های تولید مثل غدد درون ریز و زنان تکیه می کند.

تسلط کامل بر سیستم تولید مثل زنان امکان تشخیص و درمان زودهنگام صدها بیماری را فراهم می کند. از دوران بلوغ گرفته تا بارداری و یائسگی ، بدن زن منحصر به فرد است و شایسته تحصیل است.

پیشنهاد ما به همراه داشتن قلم و کاغذ برای یادداشت کردن موارد ذکر شده در ویدیوهای لکچریو می باشد چون اطلاعات بسیار زیادی در این دوره که شامل 59 ویدیو با زیرنویس فارسی و به مدت 406 دقیقه است، خدمتتان ارائه میشود تا بیشترین استفاده را از زمان خود ببرید، همچنین امکان دانلود ویدیو با زبان اصلی و تماشای ویدیوها با زیرنویس انگلیسی هم در این دوره وجود دارد.

این دوره شامل آزمونهای طبقه بندی شده براساس هر کدام از درس ها می باشد، آزمون های موجود کاملا به صورت بالینی طراحی شده تا ایجاد رابطه ای عمیق بین مطالب آموزش داده شده در ویدیوها و کاربرد آنها در بالین بیماران باشد. امتیاز شما در هر کدام از آزمون ها ثبت میشود و با دیگر کاربران پلاسمایی مقایسه خواهد شد.(آزمونهای این دوره به زودی اضافه خواهند شد)

سرور های پلاسما جزو شبکه اینترنت داخلی هستند و تماشای آنلاین ویدیوهای پلاسما، تنها نیمی از حجم اینترنت لازم را مصرف خواهد کرد، درنظر داشته باشید که این دوره همیشه در حال بروزرسانی می باشد، بنابراین درصورت وجود هر گونه مشکل در هر قسمت از آموزش، میتوانید به پشتیبانی آنلاین پلاسما اطلاع دهید تا در کمتر از 48 ساعت برطرف شود.

این دوره کاندید برای دوبله است، موافق دوبله این دوره هستید؟ به ما اطلاع بدهید.

جا دارد که از تلاش‌های ارزشمند و بی وقفه عزیزانی که در تهیه و آماده سازی این دوره از پلاسما با ما همراه بودند سپاسگزاری کنیم:

سلام پلاسمایی عزیز.

این قسمت در حال تکمیل هست و به زودی سورپرایز خواهی شد.

با آرزوی موفقیت برای تو!

محتوای دوره

باز کردن همه
Abnormal Menstruation
Normal Puberty and Disorders of Sexual Development
بلوغ 1 آزمون
گسترش دادن
محتوای درس
Reproductive Endocrinology
Menopause
Gynecologic Pathology: Infections, Neoplasms and Screening
Pediatric Gynecology
Female Pelvic Medicine
+22 ثبت نام شده
ثبت نام نشده

دوره شامل

  • 59 درس
  • 47 آزمون