پاتولوژی بینایی

چشم پزشکی شاخه ای از پزشکی است که به مطالعه ساختار ، عملکرد و بیماری های چشم می پردازد. این امر بر درک قبلی آناتومی و فیزیولوژی ساختارهای مرتبط از جمله پلک ، دستگاه اشکی ، ماهیچه های خارج از چشم ، کره چشم و مسیر بینایی متکی است.

درک محکم این ساختارها امکان تشخیص و درمان زودهنگام ده ها بیماری را فراهم می کند. به همین ترتیب ، تسلط بر داروهای مورد استفاده در این زمینه بسیار مهم است. پزشکان باید با مفاهیم اساسی چشم پزشکی و آسیب شناسی های رایج چشم آشنا باشند زیرا شکایات مربوط به چشم مانند قرمزی ، درد و تغییر در بینایی در بیمارستان های بالینی بسیار شایع است.

پیشنهاد ما به همراه داشتن قلم و کاغذ برای یادداشت کردن موارد ذکر شده در ویدیوهای لکچریو می باشد چون اطلاعات بسیار زیادی در این دوره که شامل 42 ویدیو با زیرنویس فارسی و به مدت 251 دقیقه است، خدمتتان ارائه میشود تا بیشترین استفاده را از زمان خود ببرید، همچنین امکان دانلود ویدیو با زبان اصلی و تماشای ویدیوها با زیرنویس انگلیسی هم در این دوره وجود دارد.

این دوره شامل آزمونهای طبقه بندی شده براساس هر کدام از درس ها می باشد، آزمون های موجود کاملا به صورت بالینی طراحی شده تا ایجاد رابطه ای عمیق بین مطالب آموزش داده شده در ویدیوها و کاربرد آنها در بالین بیماران باشد. امتیاز شما در هر کدام از آزمون ها ثبت میشود و با دیگر کاربران پلاسمایی مقایسه خواهد شد.(آزمونهای این دوره به زودی اضافه خواهند شد)

سرور های پلاسما جزو شبکه اینترنت داخلی هستند و تماشای آنلاین ویدیوهای پلاسما، تنها نیمی از حجم اینترنت لازم را مصرف خواهد کرد، درنظر داشته باشید که این دوره همیشه در حال بروزرسانی می باشد، بنابراین درصورت وجود هر گونه مشکل در هر قسمت از آموزش، میتوانید به پشتیبانی آنلاین پلاسما اطلاع دهید تا در کمتر از 48 ساعت برطرف شود.

این دوره کاندید برای دوبله است، موافق دوبله این دوره هستید؟ به ما اطلاع بدهید.

جا دارد که از تلاش‌های ارزشمند و بی وقفه عزیزانی که در تهیه و آماده سازی این دوره از پلاسما با ما همراه بودند سپاسگزاری کنیم:

سلام پلاسمایی عزیز.

این قسمت در حال تکمیل هست و به زودی سورپرایز خواهی شد.

با آرزوی موفقیت برای تو!

محتوای دوره

مقدمه چشم پزشکی
بیماری های خارجی چشم
بیماری های اتاق قدامی و Uvea
بیماری های چشمی (بخش خلفی)
تروما و نئوپلاسم های چشم
+21 ثبت نام شده
ثبت نام نشده

دوره شامل

  • 42 درس