هماتولوژی کودکان

یادگیری هرگز به این آسانی نبوده است!

این دوره شامل تشخیص و مدیریت کم خونی های کودکان ، شامل علل مهم مادرزادی و دانش اساسی در مورد خونریزی و اختلالات انعقادی در کودکان است. همچنین تشخیص و مدیریت نوتروپنی و علل ترومبوسیتوپنی در کودکان و نحوه مدیریت این مشکلات را مرور می کند.

اگر دانشجوی پزشکی یا پزشک عمومی هستید ، این دوره مناسب شما است. حتی اگر فقط بخواهید اجزای ضروری اطفال را مرور کنید ، دوره ما راه حل ایده آل و صرفه جویی در وقت است.

این دوره شامل موارد زیر است:

  1. کم خونی در کودکان
  2. اختلالات خونریزی کودکان
  3. قابلیت انعقاد بیش از حد
  4. بیماری سلول داسی شکل کودکان
  5. تالاسمی کودکان
  6. کمبود G6PD کودکان
  7. DIC
  8. ITP
  9. نوتروپنی کودکان

دکتر برایان آلورسون ، مدیر بخش پزشکی بیمارستان کودکان در Hasbro و دانشیار متخصص اطفال در دانشگاه براون. او به مدت 15 سال در زمینه آموزش و تحقیقات اطفال فعال بوده و بیش از 25 جایزه تدریس در دو دانشکده پزشکی Ivy League را کسب کرده است. دکتر آلورسون تجربه زیادی در آماده سازی دانش آموزان برای امتحانات USMLE دارد و همچنین دارای تجربه نوشتن تست است.

همین امروز، آمادگی برای معاینات پزشکی خود را با Lecturio شروع کنید!

پیشنهاد ما به همراه داشتن قلم و کاغذ برای یادداشت کردن موارد ذکر شده در ویدیوهای لکچریو می باشد چون اطلاعات بسیار زیادی در این دوره که شامل 18 ویدیو با زیرنویس فارسی و به مدت 98 دقیقه است، خدمتتان ارائه میشود تا بیشترین استفاده را از زمان خود ببرید.

جا دارد که از تلاش‌های ارزشمند و بی وقفه عزیزانی که در تهیه و آماده سازی این دوره از پلاسما با ما همراه بودند سپاسگزاری کنیم:

سلام پلاسمایی عزیز.

این قسمت در حال تکمیل هست و به زودی سورپرایز خواهی شد.

با آرزوی موفقیت برای تو!

+18 ثبت نام شده
ثبت نام نشده

دوره شامل

  • 18 درس