انکولوژی کودکان

دانش خود را سریعتر از همیشه ارتقا دهید!

این دوره شایع ترین بدخیمی های دوران کودکی ، نحوه مدیریت این کودکان و اینکه چرا تومورهای خاصی فقط در سال های اولیه زندگی رخ می دهد را پوشش می دهد.

در پایان این دوره ، تفاوتها و شباهتهای لوسمیها و لنفومهای دوران کودکی را کاملاً درک کرده و نحوه تسلط بر انواع مختلف تومورهای CNS را خواهید آموخت.

این دوره برای دانشجویان پزشکی و پزشکان عمومی که مایل به مرور اجزای ضروری اطفال هستند ، مناسب است.

این دوره شامل موضوعات زیر است:

  1. سرطان خون در کودکان
  2. لنفوم در کودکان
  3. تومورهای CNS
  4. نوروبلاستوما
  5. تومور ویلمز
  6. رتینوبلاستوما

دکتر برایان آلورسون ، مدیر بخش پزشکی بیمارستان کودکان در Hasbro و دانشیار متخصص اطفال در دانشگاه براون. او به مدت 15 سال در زمینه آموزش و تحقیقات اطفال فعال بوده و بیش از 25 جایزه تدریس در دو دانشکده پزشکی Ivy League را کسب کرده است. دکتر آلورسون تجربه زیادی در آماده سازی دانش آموزان برای امتحانات USMLE دارد و همچنین دارای تجربه نوشتن تست است.

همین امروز آمادگی برای معاینات پزشکی خود را با Lecturio شروع کنید!

پیشنهاد ما به همراه داشتن قلم و کاغذ برای یادداشت کردن موارد ذکر شده در ویدیوهای لکچریو می باشد چون اطلاعات بسیار زیادی در این دوره که شامل 8 ویدیو با زیرنویس فارسی و به مدت 46 دقیقه است، خدمتتان ارائه میشود تا بیشترین استفاده را از زمان خود ببرید، همچنین امکان دانلود ویدیو با زبان اصلی و تماشای ویدیوها با زیرنویس انگلیسی هم در این دوره وجود دارد.

این دوره شامل آزمونهای طبقه بندی شده براساس هر کدام از درس ها می باشد، آزمون های موجود کاملا به صورت بالینی طراحی شده تا ایجاد رابطه ای عمیق بین مطالب آموزش داده شده در ویدیوها و کاربرد آنها در بالین بیماران باشد. امتیاز شما در هر کدام از آزمون ها ثبت میشود و با دیگر کاربران پلاسمایی مقایسه خواهد شد.(آزمونهای این دوره به زودی اضافه خواهند شد)

سرور های پلاسما جزو شبکه اینترنت داخلی هستند و تماشای آنلاین ویدیوهای پلاسما، تنها نیمی از حجم اینترنت لازم را مصرف خواهد کرد، درنظر داشته باشید که این دوره همیشه در حال بروزرسانی می باشد، بنابراین درصورت وجود هر گونه مشکل در هر قسمت از آموزش، میتوانید به پشتیبانی آنلاین پلاسما اطلاع دهید تا در کمتر از 48 ساعت برطرف شود.

این دوره کاندید برای دوبله است، موافق دوبله این دوره هستید؟ به ما اطلاع بدهید.

جا دارد که از تلاش‌های ارزشمند و بی وقفه عزیزانی که در تهیه و آماده سازی این دوره از پلاسما با ما همراه بودند سپاسگزاری کنیم:

سلام پلاسمایی عزیز.

این قسمت در حال تکمیل هست و به زودی سورپرایز خواهی شد.

با آرزوی موفقیت برای تو!

+21 ثبت نام شده
ثبت نام نشده

دوره شامل

  • 8 درس