فارماکولوژی (بخش4)

فارماکولوژی شاخه ای از پزشکی است که به بررسی ترکیب ، کاربردها ، اثرات و نحوه عملکرد داروها ، به ویژه در رابطه با ارزش درمانی آنها می پردازد. به شدت به درک شما از علوم پایه مانند شیمی و فیزیولوژی وابسته است.

ارتباط مفاهیم دارویی با فرایندهای طبیعی فیزیولوژیکی بدن انسان بسیار مهم است. مطالعه داروسازی و تجویز داروها رشته ای جدا از پزشکی نیست. این یکی از محورهای فعالیت های علمی و تحقیقاتی مدرن است.

تسلط کامل بر داروسازی به فرد امکان می دهد هزاران بیماری را مدیریت یا حتی درمان کند. از انتخاب آنتی بیوتیک مناسب برای عفونت خاص یا اصلاح عدم تعادل هورمونی گرفته تا اجتناب از تداخلات دارویی تهدید کننده زندگی ، مطالعه داروسازی اساس پزشکی درمانی است.

پیشنهاد ما به همراه داشتن قلم و کاغذ برای یادداشت کردن موارد ذکر شده در ویدیوهای لکچریو می باشد چون اطلاعات بسیار زیادی در این دوره که شامل 26 ویدیو با زیرنویس فارسی و به مدت 150 دقیقه است، خدمتتان ارائه میشود تا بیشترین استفاده را از زمان خود ببرید، همچنین امکان دانلود ویدیو با زبان اصلی و تماشای ویدیوها با زیرنویس انگلیسی هم در این دوره وجود دارد.

این دوره شامل آزمونهای طبقه بندی شده براساس هر کدام از درس ها می باشد، آزمون های موجود کاملا به صورت بالینی طراحی شده تا ایجاد رابطه ای عمیق بین مطالب آموزش داده شده در ویدیوها و کاربرد آنها در بالین بیماران باشد. امتیاز شما در هر کدام از آزمون ها ثبت میشود و با دیگر کاربران پلاسمایی مقایسه خواهد شد.(آزمونهای این دوره به زودی اضافه خواهند شد)

سرور های پلاسما جزو شبکه اینترنت داخلی هستند و تماشای آنلاین ویدیوهای پلاسما، تنها نیمی از حجم اینترنت لازم را مصرف خواهد کرد، درنظر داشته باشید که این دوره همیشه در حال بروزرسانی می باشد، بنابراین درصورت وجود هر گونه مشکل در هر قسمت از آموزش، میتوانید به پشتیبانی آنلاین پلاسما اطلاع دهید تا در کمتر از 48 ساعت برطرف شود.

این دوره کاندید برای دوبله است، موافق دوبله این دوره هستید؟ به ما اطلاع بدهید.

این دوره شامل 4 بخش می باشد.

جا دارد که از تلاش‌های ارزشمند و بی وقفه عزیزانی که در تهیه و آماده سازی این دوره از پلاسما با ما همراه بودند سپاسگزاری کنیم:

سلام پلاسمایی عزیز.

این قسمت در حال تکمیل هست و به زودی سورپرایز خواهی شد.

با آرزوی موفقیت برای تو!

محتوای دوره

باز کردن همه
ANS - Pharmacology
Gastrointestinal Pharmacology
Reproductive Pharmacology
Topical Medications
+44 ثبت نام شده
ثبت نام نشده

دوره شامل

  • 26 درس
  • 22 آزمون