سلام دوست پلاسمایی خوبم، امیدوارم که حال دلت عالی عالی باشه؛

همیشه برای حرفه ای شدن توی کارت نیاز نیست که بیخود و بی جهت خودت رو خسته کنی، فقط کافیه هوشمندانه و هدفمند عمل کنی تا از خیلی های دیگه جلو بیفتی و فراتر از بقیه باشی. 

خب همونجور که حتما خودت هم میدونی، پلاسما از روش آموزش به کمک فیلم های به روز و معتبر دنیا استفاده میکنه،چون مطالعات نشون دادن که وقتی فقط یه مطلبی رو میخونی، میزان یادگیریت 10 درصده و اگه فقط اونو بشنوی، میزان یادگیریت به 20 درصد میرسه واگه مطلبی رو مشاهده کنی، میزان یادگیریت  30 درصد میشه اما جالب تر از همه اینه که اگه مطلبی رو هم بشنوی و هم ببینی ،حداقل 50 درصدش رو یاد میگیری!! پس بیا و برای یک بارهم که شده، این روش آموزشی رو امتحان کن،مطمئنم که پشیمون نمیشی.

 حالا بریم سراغ این دوره که مربوط به بخش داخلی تنفسه، یکی از کاربردی ترین بخش ها توی بالین .دیگه هرکسی میدونه که چقدر نفس کشیدن مهمه،اصلا برای اینکه ببینن یکی هنوز زنده هست یا نه اولین کاری که میکنن اینه که میببینن طرف نفس میکشه یا نه،پس خیلی مهمه که به عنوان یه دانشجوی رشته پزشکی و بعدا هم به عنوان یه دکترحرفه ای،با نفس و نفس کشیدن خیلی خوب آشنا باشی:)

توی این دوره با بیماری های ریوی و بخش مجاری تنفسی آشنا میشی و همچنین درمورد بیماری های عروقی ریه و یک سری دیگه از بیماری های ریوی چیزای خیلی مفیدی یاد میگیری، مثلا در بخش عفونت های مجاری تنفسی در مورد برونشیت، سل و پنومونی صحبت میشه که از بیماری های خیلی رایجی محسوب میشن،یا توی قسمت بیماری های تنفسی دیگه درمورد آپنه انسدادی خواب و هاییپوونتیلاسیون ناشی از چاقی بحث میشه ،که همه ی این مباحث قطعا هم توی بالین به دردت میخورن و هم  درآینده که ان شاا… یه دکتر خوب شدی،اطلاعاتش نیازت میشن.

پیشنهاد ما به همراه داشتن قلم و کاغذ برای یادداشت کردن موارد ذکر شده در ویدیوهای لکچریو می باشد چون اطلاعات بسیار زیادی در این دوره که شامل 47 ویدیو با زیرنویس فارسی و به مدت 219 دقیقه است، خدمتتان ارائه میشود تا بیشترین استفاده را از زمان خود ببرید، همچنین امکان دانلود ویدیو با زبان اصلی و تماشای ویدیوها با زیرنویس انگلیسی هم در این دوره وجود دارد.

این دوره شامل آزمونهای طبقه بندی شده براساس هر کدام از درس ها می باشد، آزمون های موجود کاملا به صورت بالینی طراحی شده تا ایجاد رابطه ای عمیق بین مطالب آموزش داده شده در ویدیوها و کاربرد آنها در بالین بیماران باشد. امتیاز شما در هر کدام از آزمون ها ثبت میشود و با دیگر کاربران پلاسمایی مقایسه خواهد شد.(آزمونهای این دوره به زودی اضافه خواهند شد)

سرور های پلاسما جزو شبکه اینترنت داخلی هستند و تماشای آنلاین ویدیوهای پلاسما، تنها نیمی از حجم اینترنت لازم را مصرف خواهد کرد، درنظر داشته باشید که این دوره همیشه در حال بروزرسانی می باشد، بنابراین درصورت وجود هر گونه مشکل در هر قسمت از آموزش، میتوانید به پشتیبانی آنلاین پلاسما اطلاع دهید تا در کمتر از 48 ساعت برطرف شود.

این دوره کاندید برای دوبله است، موافق دوبله این دوره هستید؟ به ما اطلاع بدهید.

این دوره شامل 2 بخش می باشد.

جا دارد که از تلاش‌های ارزشمند و بی وقفه عزیزانی که در تهیه و آماده سازی این دوره از پلاسما با ما همراه بودند سپاسگزاری کنیم:

سلام پلاسمایی عزیز.

این قسمت در حال تکمیل هست و به زودی سورپرایز خواهی شد.

با آرزوی موفقیت برای تو!

محتوای دوره

باز کردن همه
Airway Diseases
محتوای درس
خلاصه COPD 1 آزمون
گسترش دادن
محتوای درس
Lung Cancer
Pleural Disease
محتوای درس
امپیما 1 آزمون
گسترش دادن
محتوای درس
+24 ثبت نام شده
ثبت نام نشده

دوره شامل

  • 47 درس
  • 41 آزمون