پاتولوژی کلیه (بخش1)

پاتولوژی کلیه را آنلاین بیاموزید و از زمان خود بیشترین بهره را ببرید!

دوره یکپارچه پاتولوژی کلیه موسسه Lecturio که توسط دکتر کارلو راج برگزار می شود، نه تنها یک نمای کلی از نفرون را در اختیار شما قرار می دهد ، بلکه شما را در زمینه هایی مثل نارسایی حاد کلیه و مهمترین بیماری های کلیوی مانند سرطان های دستگاه ادراری نیز آگاه می کند. این دوره همچنین شامل موضوعات زیر است:
1. پاتولوژی گلومرول
2. پاتولوژی توبولی
3. پاتولوژی حالب
4. پاتولوژی مثانه
5. آزمایش ادرار
6. آناتومی بالینی کلیه
7. اختلالات کلیوی
یادگیری پاتولوژی کلیه هرگز اینقدر الهام بخش ، جامع و سرگرم کننده نبوده است.
پس از اتمام این دوره، شما قادر خواهید بود به راحتی به تمام سوالات پاتولوژی کلیه پاسخ دهید. این یک مزیت بسیار بزرگ است. قبل از گذراندن این دوره ، شما باید پایه ای قوی در علوم پایه مانند آناتومی ، فیزیولوژی ، بیوشیمی ، میکروبیولوژی و ایمونولوژی و فارماکولوژی داشته باشید. دکتر کارلو راج نه تنها شما را با مفاهیم آشنا می کند، بلکه در هنگام انجام این کار، به شما را در ایجاد درک طولانی مدت از پاتولوژی کلیه کمک می کند. این گونه به مباحث مسلط و پزشک بهتری می شوید.

پیشنهاد ما به همراه داشتن قلم و کاغذ برای یادداشت کردن موارد ذکر شده در ویدیوهای لکچریو می باشد چون اطلاعات بسیار زیادی در این دوره که شامل 39 ویدیو با زیرنویس فارسی و به مدت 339 دقیقه است، خدمتتان ارائه میشود تا بیشترین استفاده را از زمان خود ببرید، همچنین امکان دانلود ویدیو با زبان اصلی و تماشای ویدیوها با زیرنویس انگلیسی هم در این دوره وجود دارد.

این دوره شامل آزمونهای طبقه بندی شده براساس هر کدام از درس ها می باشد، آزمون های موجود کاملا به صورت بالینی طراحی شده تا ایجاد رابطه ای عمیق بین مطالب آموزش داده شده در ویدیوها و کاربرد آنها در بالین بیماران باشد. امتیاز شما در هر کدام از آزمون ها ثبت میشود و با دیگر کاربران پلاسمایی مقایسه خواهد شد.(آزمونهای این دوره به زودی اضافه خواهند شد)

سرور های پلاسما جزو شبکه اینترنت داخلی هستند و تماشای آنلاین ویدیوهای پلاسما، تنها نیمی از حجم اینترنت لازم را مصرف خواهد کرد، درنظر داشته باشید که این دوره همیشه در حال بروزرسانی می باشد، بنابراین درصورت وجود هر گونه مشکل در هر قسمت از آموزش، میتوانید به پشتیبانی آنلاین پلاسما اطلاع دهید تا در کمتر از 48 ساعت برطرف شود.

این دوره کاندید برای دوبله است، موافق دوبله این دوره هستید؟ به ما اطلاع بدهید.

جا دارد که از تلاش‌های ارزشمند و بی وقفه عزیزانی که در تهیه و آماده سازی این دوره از پلاسما با ما همراه بودند سپاسگزاری کنیم:

سلام پلاسمایی عزیز.

این قسمت در حال تکمیل هست و به زودی سورپرایز خواهی شد.

با آرزوی موفقیت برای تو!

محتوای دوره

دیابت بی‌مزه (DI) نفروژنیک
بیماری های نفرون
تشخیص‌های کلیوی
+20 ثبت نام شده
ثبت نام نشده

دوره شامل

  • 39 درس