اورژانس های تنفسی لکچریو

مهارت خودت رو در اورژانس های تنفسی بالا ببر!

در این مجموعه دوبله شده لکچریو، دکتر Sharon Bord اطلاعات پایه ای درباره اورژانس های تنفسی به شما میده. دکتر Sharon Bord استاد گروه اورژانس پزشکی در دانشگاه جان هاپکینز هستن و خیلی خوب میدونن چطور مهارت هارو به دانشجوها آموزش بدن. تدریس عالی دکتر Sharon Bord رو با کیفیت HD و دوبله عالی پلاسما ببین و به راحتی درباره اپروچ به بیماریهای تنفسی یاد بگیر و با تشخیص سریع تنگی نفس و انواع مداخلات تنفسی آشنا شو. اگر دنبال یک منبع خوب هستی که به طور خلاصه مطالب مهمی که نیاز داری رو بهت یاد بده، این مجموعه لکچریو رو از دست نده و همین حالا شروع کن.

موضوعاتی که در این دوره به آنها پرداخته شده:

سعی شده که مهم ترین و شایع ترین اورژانس های تنفسی را پوشش بدیم، این دوره آموزشی شامل دو قسمت جداگانه هست که هر دو مبحث اورژانس های تنفسی و کیس های مربوط رو شامل میشه. در این دوره تمرکز ما بر تشخیص سریع بوده و تمام تلاشمان را برای هر چه بهتر انجام دادن این هدف به کار بردیم. هر کدام از مباحث این دوره، کاملا در تشخیص، مدیریت و درمان آن بیماری، شما رو به تسلط بالایی می رسونه.

  • از مثال هایی استفاده شده که ملموس تر باشه .
  • سعی کردیم توضیحات رو به بیان شیوا تر و قابل فهم تر دوبله کنیم.
  • کیفیت تمام ویدیوها HD هست و در هر پلتفرمی میتونید تماشا کنید.
پیشنهاد ما به همراه داشتن قلم و کاغذ برای یادداشت کردن موارد ذکر شده در ویدیوهای لکچریو می باشد چون اطلاعات بسیار زیادی در این دوره که شامل 22 ویدیو با دوبله فارسی و به مدت 114 دقیقه است، خدمتتان ارائه میشود تا بیشترین استفاده را از زمان خود ببرید.

جا دارد که از تلاش‌های ارزشمند و بی وقفه عزیزانی که در تهیه و آماده سازی این دوره از پلاسما با ما همراه بودند سپاسگزاری کنیم:

+34 ثبت نام شده
ثبت نام نشده

دوره شامل

  • 22 درس