پاتولوژی تنفسی (بخش3)

آنلاین آسیب شناسی ریه را بیاموزید و از زمان مطالعه خود بیشترین بهره را ببرید!

دوره آسیب شناسی ریوی یکپارچه Lecturio که توسط دکتر کارلو راج برگزار می شود ، نمای کلی از نارسایی تنفسی را در اختیار شما قرار می دهد و همچنین درک شما از مهمترین بیماری های تنفسی مانند سرطان ریه ، ذات الریه و پنومونیت را افزایش می دهد.

یادگیری آسیب شناسی ریوی هرگز اینقدر الهام بخش ، جامع و سرگرم کننده نبوده است.

پس از اتمام این دوره شما قادر خواهید بود به راحتی به تمام سوالات مربوط به آسیب شناسی ریوی پاسخ دهید، آسیب شناسی تنفسی یکی از موضوعات اصلی در آزمون های دانشگاهی است.

قبل از گذراندن این دوره ، شما باید از قبل پایه ای قوی در علوم پایه مانند آناتومی ، فیزیولوژی ، بیوشیمی ، میکروبیولوژی ، ایمونولوژی و داروسازی داشته باشید. دکتر کارلو راج نه تنها شما را با مفاهیم آشنا می کند ، بلکه با انجام این کار شما را در ایجاد درک طولانی مدت از آسیب شناسی تنفسی حمایت می کند.

پیشنهاد ما به همراه داشتن قلم و کاغذ برای یادداشت کردن موارد ذکر شده در ویدیوهای لکچریو می باشد چون اطلاعات بسیار زیادی در این دوره که شامل 31 ویدیو با زیرنویس فارسی و به مدت 198 دقیقه است، خدمتتان ارائه میشود تا بیشترین استفاده را از زمان خود ببرید، همچنین امکان دانلود ویدیو با زبان اصلی و تماشای ویدیوها با زیرنویس انگلیسی هم در این دوره وجود دارد.

این دوره شامل آزمونهای طبقه بندی شده براساس هر کدام از درس ها می باشد، آزمون های موجود کاملا به صورت بالینی طراحی شده تا ایجاد رابطه ای عمیق بین مطالب آموزش داده شده در ویدیوها و کاربرد آنها در بالین بیماران باشد. امتیاز شما در هر کدام از آزمون ها ثبت میشود و با دیگر کاربران پلاسمایی مقایسه خواهد شد.(آزمونهای این دوره به زودی اضافه خواهند شد)

سرور های پلاسما جزو شبکه اینترنت داخلی هستند و تماشای آنلاین ویدیوهای پلاسما، تنها نیمی از حجم اینترنت لازم را مصرف خواهد کرد، درنظر داشته باشید که این دوره همیشه در حال بروزرسانی می باشد، بنابراین درصورت وجود هر گونه مشکل در هر قسمت از آموزش، میتوانید به پشتیبانی آنلاین پلاسما اطلاع دهید تا در کمتر از 48 ساعت برطرف شود.

این دوره کاندید برای دوبله است، موافق دوبله این دوره هستید؟ به ما اطلاع بدهید.

جا دارد که از تلاش‌های ارزشمند و بی وقفه عزیزانی که در تهیه و آماده سازی این دوره از پلاسما با ما همراه بودند سپاسگزاری کنیم:


سلام پلاسمایی عزیز.

این قسمت در حال تکمیل هست و به زودی سورپرایز خواهی شد.

با آرزوی موفقیت برای تو!

محتوای دوره

انواع تشخیص ریوی
نارسایی های تنفسی
+21 ثبت نام شده
ثبت نام نشده

دوره شامل

  • 31 درس