شوک و آسیب لکچریو

مهارت خودت رو در اورژانس های شکستگی، شوک و تصادفات بالا ببر!

در این مجموعه دوبله شده لکچریو، دکتر Julianna jung اطلاعات پایه ای درباره اورژانس های شکستگی، شوک و تصادفات به شما میده. دکتر Julianna jung استاد گروه اورژانس پزشکی در دانشگاه جان هاپکینز هستن و خیلی خوب میدونن چطور مهارت هارو به دانشجوها آموزش بدن. تدریس عالی دکتر Julianna jung رو با کیفیت HD و دوبله عالی پلاسما ببین و به راحتی درباره اپروچ به موارد اضطراری شکستگی، شوک و تصادفات یاد بگیر و با اقدامات حیاتی و سریع در اینگونه موارد آشنا شو. اگر دنبال یک منبع خوب هستی که به طور خلاصه مطالب مهمی که نیاز داری رو بهت یاد بده، این مجموعه لکچریو رو از دست نده و همین حالا شروع کن.

موضوعاتی که در این دوره به آنها پرداخته شده:

سعی شده که مهم ترین و شایع ترین اورژانس های شکستگی ها، شوک و تصادفات را پوشش بدیم، این دوره آموزشی شامل چندین قسمت جداگانه هست که هر مبحث به صورت بالینی مد نظر قرار میگیره. در این دوره تمرکز ما بر اقدامات سریع بوده و تمام تلاشمان را برای هر چه بهتر انجام دادن این هدف به کار بردیم. هر کدام از مباحث این دوره، کاملا در تشخیص، مدیریت و درمان آن بیماری، شما رو به تسلط بالایی می رسونه.

  • از مثال هایی استفاده شده که ملموس تر باشه .
  • سعی کردیم توضیحات رو به بیان شیوا تر و قابل فهم تر دوبله کنیم.
  • کیفیت تمام ویدیوها HD هست و در هر پلتفرمی میتونید تماشا کنید.
پیشنهاد ما به همراه داشتن قلم و کاغذ برای یادداشت کردن موارد ذکر شده در ویدیوهای لکچریو می باشد چون اطلاعات بسیار زیادی در این دوره که شامل 26 ویدیو با زیرنویس فارسی و به مدت 160 دقیقه است، خدمتتان ارائه میشود تا بیشترین استفاده را از زمان خود ببرید، همچنین امکان دانلود ویدیو با زبان اصلی و تماشای ویدیوها با زیرنویس انگلیسی هم در این دوره وجود دارد.

این دوره شامل آزمونهای طبقه بندی شده براساس هر کدام از درس ها می باشد، آزمون های موجود کاملا به صورت بالینی طراحی شده تا ایجاد رابطه ای عمیق بین مطالب آموزش داده شده در ویدیوها و کاربرد آنها در بالین بیماران باشد. امتیاز شما در هر کدام از آزمون ها ثبت میشود و با دیگر کاربران پلاسمایی مقایسه خواهد شد.(آزمونهای این دوره به زودی اضافه خواهند شد)

سرور های پلاسما جزو شبکه اینترنت داخلی هستند و تماشای آنلاین ویدیوهای پلاسما، تنها نیمی از حجم اینترنت لازم را مصرف خواهد کرد، درنظر داشته باشید که این دوره همیشه در حال بروزرسانی می باشد، بنابراین درصورت وجود هر گونه مشکل در هر قسمت از آموزش، میتوانید به پشتیبانی آنلاین پلاسما اطلاع دهید تا در کمتر از 48 ساعت برطرف شود.

این دوره کاندید برای دوبله است، موافق دوبله این دوره هستید؟ به ما اطلاع بدهید.

جا دارد که از تلاش‌های ارزشمند و بی وقفه عزیزانی که در تهیه و آماده سازی این دوره از پلاسما با ما همراه بودند سپاسگزاری کنیم:

محتوای دوره

باز کردن همه
ادم مغزی 1 آزمون
گسترش دادن
محتوای درس
+30 ثبت نام شده
ثبت نام نشده

دوره شامل

  • 26 درس
  • 26 آزمون