آناتومی اندام فوقانی

آناتومی اندام فوقانی

دکتر پیکرینگ استاد آناتومی است و نشریات مختلفی در این زمینه نوشته است. به دلیل استفاده منظم از ابزارهای مختلف آموزشی مدرن ، عنوان “نوآورترین معلم سال 2014” به وی اهدا شد.

اگرچه محتوای این دوره در سطح متوسط تنظیم شده است ، اما افراد از هر زمینه ای قادر خواهند بود تا بینشی از عملکرد بدن انسان به دست آورند. از جمله موضوعات دیگر ، این دوره شامل موارد زیر است:

  1. خارش پوست و تخلیه وریدی اندام فوقانی
  2. آناتومی شانه ، بازو ، ساعد و دست
  3. مروری بر عرضه شریانی اندام فوقانی
  4. ضایعات عصبی اندام فوقانی

اگر به رویکردی پویا برای یادگیری علاقه دارید ، همین امروز با دکتر پیکرینگ مرور کنید.

پیشنهاد ما به همراه داشتن قلم و کاغذ برای یادداشت کردن موارد ذکر شده در ویدیوهای لکچریو می باشد چون اطلاعات بسیار زیادی در این دوره که شامل 49 ویدیو با زیرنویس فارسی و به مدت 298 دقیقه است، خدمتتان ارائه میشود تا بیشترین استفاده را از زمان خود ببرید، همچنین امکان دانلود ویدیو با زبان اصلی و تماشای ویدیوها با زیرنویس انگلیسی هم در این دوره وجود دارد.

این دوره شامل آزمونهای طبقه بندی شده براساس هر کدام از درس ها می باشد، آزمون های موجود کاملا به صورت بالینی طراحی شده تا ایجاد رابطه ای عمیق بین مطالب آموزش داده شده در ویدیوها و کاربرد آنها در بالین بیماران باشد. امتیاز شما در هر کدام از آزمون ها ثبت میشود و با دیگر کاربران پلاسمایی مقایسه خواهد شد.(آزمونهای این دوره به زودی اضافه خواهند شد)

سرور های پلاسما جزو شبکه اینترنت داخلی هستند و تماشای آنلاین ویدیوهای پلاسما، تنها نیمی از حجم اینترنت لازم را مصرف خواهد کرد، درنظر داشته باشید که این دوره همیشه در حال بروزرسانی می باشد، بنابراین درصورت وجود هر گونه مشکل در هر قسمت از آموزش، میتوانید به پشتیبانی آنلاین پلاسما اطلاع دهید تا در کمتر از 48 ساعت برطرف شود.

این دوره کاندید برای دوبله است، موافق دوبله این دوره هستید؟ به ما اطلاع بدهید.

جا دارد که از تلاش‌های ارزشمند و بی وقفه عزیزانی که در تهیه و آماده سازی این دوره از پلاسما با ما همراه بودند سپاسگزاری کنیم:

 

سلام پلاسمایی عزیز.

این قسمت در حال تکمیل هست و به زودی سورپرایز خواهی شد.

با آرزوی موفقیت برای تو!

محتوای دوره

باز کردن همه
رادیوس 1 آزمون
گسترش دادن
محتوای درس
آگزیلا 1 آزمون
گسترش دادن
محتوای درس
کف دست 1 آزمون
گسترش دادن
محتوای درس
محتوای درس
محتوای درس
+54 ثبت نام شده
ثبت نام نشده

دوره شامل

  • 50 درس
  • 47 آزمون