فیزیولوژی عروق خونی

راز پیوستگی جریان خون را بدانیم!

فیزیولوژی عروق خونی و فشار خون موضوعات مهمی در هنگام پرداختن به سیستم قلبی عروقی هستند. به همین دلیل است که پروفسور تاد ویلسون نه تنها تمام حقایق مربوط به امتحان را در مورد جریان خون و مقاومت حرکتی مایع به شما آموزش می دهد ، بلکه آناتومی سیستم عروقی ، فشار شریانی و سیستم های مختلف گردش خون مانند:

  1. گردش مغزی
  2. گردش عروق کرونر
  3. گردش پوستی

پیشنهاد ما به همراه داشتن قلم و کاغذ برای یادداشت کردن موارد ذکر شده در ویدیوهای لکچریو می باشد چون اطلاعات بسیار زیادی در این دوره که شامل 25 ویدیو با زیرنویس فارسی و به مدت 115 دقیقه است، خدمتتان ارائه میشود تا بیشترین استفاده را از زمان خود ببرید، همچنین امکان دانلود ویدیو با زبان اصلی و تماشای ویدیوها با زیرنویس انگلیسی هم در این دوره وجود دارد.

این دوره شامل آزمونهای طبقه بندی شده براساس هر کدام از درس ها می باشد، آزمون های موجود کاملا به صورت بالینی طراحی شده تا ایجاد رابطه ای عمیق بین مطالب آموزش داده شده در ویدیوها و کاربرد آنها در بالین بیماران باشد. امتیاز شما در هر کدام از آزمون ها ثبت میشود و با دیگر کاربران پلاسمایی مقایسه خواهد شد.(آزمونهای این دوره به زودی اضافه خواهند شد)

سرور های پلاسما جزو شبکه اینترنت داخلی هستند و تماشای آنلاین ویدیوهای پلاسما، تنها نیمی از حجم اینترنت لازم را مصرف خواهد کرد، درنظر داشته باشید که این دوره همیشه در حال بروزرسانی می باشد، بنابراین درصورت وجود هر گونه مشکل در هر قسمت از آموزش، میتوانید به پشتیبانی آنلاین پلاسما اطلاع دهید تا در کمتر از 48 ساعت برطرف شود.

این دوره کاندید برای دوبله است، موافق دوبله این دوره هستید؟ به ما اطلاع بدهید.

جا دارد که از تلاش‌های ارزشمند و بی وقفه عزیزانی که در تهیه و آماده سازی این دوره از پلاسما با ما همراه بودند سپاسگزاری کنیم:

این قسمت در حال آماده سازی می باشد.

محتوای دوره

+49 ثبت نام شده
ثبت نام نشده

دوره شامل

  • 25 درس