آناتومی اندام تحتانی

متخصص ما دکتر جیمز پیکرینگ به تشریح آناتومی ، عروق ، تأمین عصب و سیستم تخلیه لنفاوی اندام های تناسلی زن و مرد ، مثانه و راست روده می پردازد.

وی در حال حاضر به عنوان دانشیار در رشته آناتومی کار می کند. وی مقالات مختلفی در زمینه آناتومی انسان نوشته است و به طور مرتب از ابزارهای مختلف مختلف یادگیری استفاده می کند. بنابراین عنوان “نوآورترین معلم سال 2014” به او اهدا شد.

این دوره برای دانشجویان پزشکی در مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و پزشکی که مایل به یادگیری یا تجدید دانش خود در این زمینه هستند طراحی شده است. اگرچه محتوا در سطح متوسط قرار گرفته است ، اما افراد از هر زمینه ای قادر به درک عملکرد بدن انسان خواهند بود.
به طور دقیق ، این دوره شامل موارد زیر است:

  1. عصب زدایی و تخلیه وریدی اندام تحتانی
  2. شبکه لومبروساکرال
  3. ناحیه گلوتئال و ران خلفی
  4. آناتومی ساق و پا

پیشنهاد ما به همراه داشتن قلم و کاغذ برای یادداشت کردن موارد ذکر شده در ویدیوهای لکچریو می باشد چون اطلاعات بسیار زیادی در این دوره که شامل 67 ویدیو با زیرنویس فارسی و به مدت 221 دقیقه است، خدمتتان ارائه میشود تا بیشترین استفاده را از زمان خود ببرید، همچنین امکان دانلود ویدیو با زبان اصلی و تماشای ویدیوها با زیرنویس انگلیسی هم در این دوره وجود دارد.

این دوره شامل آزمونهای طبقه بندی شده براساس هر کدام از درس ها می باشد، آزمون های موجود کاملا به صورت بالینی طراحی شده تا ایجاد رابطه ای عمیق بین مطالب آموزش داده شده در ویدیوها و کاربرد آنها در بالین بیماران باشد. امتیاز شما در هر کدام از آزمون ها ثبت میشود و با دیگر کاربران پلاسمایی مقایسه خواهد شد.(آزمونهای این دوره به زودی اضافه خواهند شد)

سرور های پلاسما جزو شبکه اینترنت داخلی هستند و تماشای آنلاین ویدیوهای پلاسما، تنها نیمی از حجم اینترنت لازم را مصرف خواهد کرد، درنظر داشته باشید که این دوره همیشه در حال بروزرسانی می باشد، بنابراین درصورت وجود هر گونه مشکل در هر قسمت از آموزش، میتوانید به پشتیبانی آنلاین پلاسما اطلاع دهید تا در کمتر از 48 ساعت برطرف شود.

این دوره کاندید برای دوبله است، موافق دوبله این دوره هستید؟ به ما اطلاع بدهید.

جا دارد که از تلاش‌های ارزشمند و بی وقفه عزیزانی که در تهیه و آماده سازی این دوره از پلاسما با ما همراه بودند سپاسگزاری کنیم:

محتوای دوره

باز کردن همه
+66 ثبت نام شده

دوره شامل

  • 66 درس
  • 64 آزمون