آخرین فرصت
توقف فروش همیشگی محصولات تیم لکچریو در ساعات آینده
بزن بریم
07137242217
hello@plasmain.ir

در پلاسما به کسب درآمد بپردازیدمشاورین پلاسمایی!

برای ثبت نام به عنوان مشاور پلاسمایی میتوانید به مرکز دانش پلاسما و سپس ویدیو راهنمای مشاورین مراجعه بفرمایید و یا از اینجا به صورت مستقیم تماشا کنید. در ادامه این صفحه قوانین مورد نظر برای بخش مدرسین و مشاورین آورده شده است.کلاستون رو با کلاس‌تر برگزار کنید!

موارد ضروری دوره‌های ویدیویی جهت تایید نهایی:

1: ویدیوهای خود را در کمتر از 15 دقیقه به پایان برسانید تا برای کاربران کسل کننده نشود (به عنوان مثال شما دارای یک دوره با 4 بخش هستید که هر بخش شامل 24 ویدیو است، در نظر داشته باشید که هر ویدیو بیش از 15 دقیقه نباشد تا کاربران بتوانند با تقسیم بندی بهتری در روند یادگیری دوره همراه شوند، همچنین آمار موجود در پلاسما نشان میدهد که کاربران استقبالی از عدم تقسیم بندی محتواها و تدریس چند موضوع در یک ویدیو ندارند)

2: ویدیو پیش نمایش از 1تا 5 دقیقه را فراموش نکنید (کاربران انتظار دارند نمونه کار شما رو در اپلیکیشن و یا وبسایت قبل از تهیه دوره شما، مشاهده کنند.)

3: تصویر دوره شما بهتر است یک تصویر مرتبط با موضوع دوره باشد و از حداقل استاندارد اندازه و کیفیت برخوردار باشد.

4: توضیحات دوره شما کاملا متناسب با همین دوره باشد و نه تبلیغات دوره های دیگر، پلاسما خدمات خود را به صورت رایگان در اختیار مدرسین عزیز قرار میدهد و این قابل قبول نیست که توضیحات دوره، مکانی برای تبلیغ صفحات مجازی دیگر شود.

5: ویدیوها از قسمت s3 یا همان سرور پلاسما آپلود شود تا برای پخش آنلاین مشکلی پیش نیاید، کیفیت ویدیوها باید HD باشد و مناسب کاربران آنلاین ساخته شده باشد.

6: سعی بفرمایید مدت زمان دوره شما بالای 3 ساعت و تعداد ویدیوها بیش از 5 عدد باشد تا از ایجاد دوره‌های کوتاه و متعدد خودداری شود.

7: آموزش کامل ساختن دوره در قسمت مرکز دانش پلاسما وجود دارد و میتوانید مشاهده بفرمایید، همچنین هر سوالی داشتید با ارسال تیکت از قسمت پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

8: یک نمونه دوره استاندارد را می‌توانید از این لینک مشاهده بفرمایید.


پس از انتشار دوره کار اصلی شروع می‌شود!

همواره در بروز رسانی‌های بعدی دوره خود، استاندارد پلاسما را رعایت بفرمایید و قبل از بروز رسانی،‌ تک تک فایل‌های دوره را تست کنید و در صورت اطمینان از صحت عملکرد، نسخه بروز شده را در پلاسما بارگذاری کنید.

پس از هر بروز رسانی دوره به نسخه جدید، با گزینه ارسال اعلان بروز رسانی، خریداران قبلی را از این مهم مطلع کنید.

در صورتی که دوره شما غیر ایرانی است، حداکثر یک هفته پس از بروز رسانی دوره توسط مدرس اصلی، دوره خود در پلاسما را بروز رسانی کنید.

توجه داشته باشید زمان و شیوه پاسخ گویی شما به سوالات پیش از خرید کاربران تاثیر بسزایی در فروش دوره شما خواهد داشت و بخش دیدگاه حتی برای سایر کاربرانی که دیدگاهی ارسال نکرده اند نیز محل قضاوت بسیار مهمی است. لذا پیوسته این بخش را بررسی کرده و با پاسخ های هوشمندانه و سریع خود راهنمایی های لازم را به کاربران ارائه نمایید.

مهم‌ترین بخش دوره در پلاسما پشتیبانی آن است. از این رو همواره در اسرع وقت پاسخ‌گوی تیکت‌های خریداران دوره خود بوده و پشتیبانی با کیفیت و دقیقی ارائه دهید.

بهبود پیوسته پیش نمایش‌، توضیحات، بهبود کیفیت و امکانات دوره (برای دوره های ایرانی) همواره از دید کاربر بسیار مهم و ارزشمند است و در توصیه دوره شما به دیگران و خرید سایر دوره های شما بسیار موثر است.

از آنجایی که تصاویر کاور،آیکون و پروپزال دوره، اولین بخشی‌های دوره هستند که کاربر با آن مواجه خواهد شد و این مهم در جذب کاربر به دوره و در نهایت خرید دوره بسیار موثر است، توصیه می‌کنیم از طراحی گرافیکی هرچه حرفه‌ای‌تر برای دوره خود استفاده کنید.


پلن مالی مدرسین در پلاسما!

طرح مشارکتی (دریافت درصد مشارکت در فروش): در این طرح، مدرس در بازه‌های زمانی مشخص، سهم (درصد) مشخصی از فروش را تا زمانی که آموزش به فروش می‌رسد، دریافت می‌کند.

در این فصل، مدرسین و مشاورین پلاسمایی میتوانند با سهم مشارکت 50% فعالیت خود را آغاز کنند و از تمامی خدمات پلاسما استفاده بفرمایند.(در صورت بازخورد مناسب این مقدار به 60% و در صورت استفاده از کلاس‌های ضبط شده و نبود استاندارد پلاسمایی برای دوره و یا مشاوره برگزار شده این مقدار به 40% کاهش خواهد یافت که این مورد شامل پشتیبانی ضعیف و یا عدم ارائه خدمات و یا پاسخ به کاربران پلاسمایی هم خواهد بود)

توجه: در کنار فروش عادی آموزش‌ها، ممکن است آموزش‌ها در قالب طرح‌های مختلف همراه با تخفیف به مخاطبین ارائه شود. درآمد یک آموزش، مبلغ پرداختی نهایی دانشجو برای یک آموزش است. بدیهی است که مبنای محاسبات درآمد یک آموزش، مبلغ پرداخت نهایی دانشجوی فرادرس برای تهیه آن آموزش است.

به عنوان مثال: اگر یک آموزش با هزینه ۱۰۰ هزار تومان در نظر بگیریم و همین آموزش، در بازه غیر تخفیف تهیه شود؛ مبلغ ۱۰۰ هزار تومان مبنای محاسبات خواهد بود. در صورتی که این آموزش در جشنواره با تخفیف مثلاً ۳۰ درصد، توسط دانشجو تهیه شود، در این صورت مبلغ پرداختی دانشجو (درآمد آموزش) ۷۰ هزار تومان است که مبنای محاسبه در حق‌التدریس مدرس خواهد بود.

پرداخت‌های مربوط به طرح مشارکتی، پس از گذشتن از حداقل مقدار(350 هزارتومان) وجه دریافتی، از طریق پنل کاربری مدرسین پلاسمایی قابل دریافت است و 48 ساعت کاری پرداخت زمان خواهد برد.


جشنواره‌ها را از دست ندهید!

همانطور که می‌دانید در طی مدت فعالیت سایت پلاسما و همکاری با شما عزیزان به روش‌های مختلفی هم چون ایجاد پکیج های فروش گروهی با تخفیف ویژه، صدور کوپن تخفیف، فروش نوروزی، فروش ویژه شب یلدا، اسلایدر تبلیغاتی در صفحه اصلی، نوار اعلان تبلیغاتی بالای تمامی صفحات سایت، حراج های مناسبتی، ارائه تخفیف در کانال تلگرام  پلاسما و بسیاری از روش های دیگر در جهت افزایش فروش دوره های شما گام‌های بسیار خوبی برداشته شده است و به طور مستمر نیز طی هماهنگی‌های صورت گرفته با فروشندگان، ارائه تخفیف‌ها به عنوان یکی از راهکارهای معرفی دوره‌های با کیفیت به خریداران و افزایش فروش مطرح بوده است.

توجه: از این پس تنها فروشندگان تایید شده ای که توافقنامه ارائه تخفیف توسط پلاسما را ارسال کرده باشند می‌توانند دوره های خود را در کلیه جشنواره های فروش، حراجی ها و… شرکت دهند. انتخاب دوره های و میزان تخفیف برای هر جشنواره باتوجه به کیفیت دوره ، کیفیت پشتیبانی، ارتباط مستمر فروشنده با سایت پلاسما و میزان حداکثر تخفیف قابل ارائه انجام خواهد شد. لذا توجه داشته باشید چنانچه به عنوان مثال ۵۰ فروشنده با ارائه تخفیف تا ۹۰% موافقت کنند و امکان ثبت ۲۰ دوره در جشنواره فروش ویژه ای مهیا باشد مطمئنا کلیه دوره ها از میان دوره ۵۰ فروشنده مذکور انتخاب خواهند شد (در صورتی که تعداد ۲۰ دوره با کیفیت مطابق ارزیابی های سایت پلاسما مهیا باشد) و سایر فروشندگان در سایر جشنواره ها مشارکت داده می شوند.


لذا خاطرنشان می گردد میزان حداکثر تخفیف مشخص شده از جانب شما در کلیه موارد بررسی تاثیرگذار بوده و پیشنهاد می شود تا حد امکان حداکثر تخفیف را ۹۰% مشخص سازید چرا که در این صورت این امکان برای کارشناسان بازاریابی پلاسما فراهم می شود تا تخفیف های شناور ۲۰ تا ۹۰ درصدی را جهت افزایش فروش دوره های شما به بهترین نحو فعالسازی کنند. همچنین لازم به ذکر است حداقل تخفیف تفاهم نامه ۵۰% می باشد.


 جهت تایید موافقتنامه فوق میتوانید از قسمت پشتیبانی این موافقت را در تیکت برای کارشناسان بخش تبلیغات ارسال نمایید.


با احترام

سرپرست تیم محتوای پلاسما


کلاستون رو با کلاس‌تر برگزار کنید!


هدف ما در پلاسما کمک به مدرسین و مجموعه‌های اموزشی هست تا با استفاده از امکانات پلاسمایی بتوانند دوره های ویدیویی نامحدود، کلاس های زنده، دوره های متنی، پروژه ها، آزمون ها، فایل ها و غیره ایجاد کنند. در این راستا فقط نیاز است که به عنوان مدرس ثبت نام کنید و با استفاده از آموزش موجود در مرکز دانش پلاسما، شروع به ساخت کلاس افلاین و یا آنلاین خود کنید.

بالاترین دسترسی را داشته باشید!

در نظر داشته باشید که در این مسیر به هیچ وجه نیاز به ارتباط با بخش پشتیبانی ندارید و صفر تا صد ساخت دوره میتواند توسط خود شما انجام شود و بالاترین دسترسی در اختیار شما مدرس پلاسمایی عزیز قرار دارد. جهت آگاهی بیشتر در مورد فرایند انتشار دوره‌های آنلاین و یا افلاین در پلاسما، به انتهای همین صفحه میتوانید مراجعه کنید.

امکانات زیر تنها بخشی از همه خدماتی هست که پلاسما در پنل کاربری مدرسین خود قرار داده است..


آیا پلتفرم plasmain برای کسب و کار من مناسب است؟

Plasmain یک راه حل کامل برای مشاغل آموزش آنلاین است. می توانید از آن برای موارد زیر استفاده کنید:

 • ایجاد بستر آموزشی چند مدرس برای فروش کلاس های زنده و دوره های ویدیویی و متنی.
 • ایجاد بستری برای فروش مطالب آموزشی شما.
 • ایجاد راه حل آموزش سازمانی (چند مؤسسه).
 • ایجاد سیستم رزرو جلسات برای رزرو تکی .
 • ایجاد سیستم فروش فایل.
 • ایجاد سیستم مبتنی بر اشتراک برای فروش موارد آموزشی.
 • ایجاد بستر پخش ویدئو.


بخش های مختلف پلتفرم Plasmain چیست؟

 • ادمین، مدرسان و سازمان ها می توانند دوره هایی ایجاد کنند.
 • دانش آموزان می توانند با خرید مستقیم یا اشتراک دوره ها از دوره ها استفاده کنند. آنها همچنین جلسات زنده با مربیان موجود را رزرو می کنند.
 • مبلغ پرداختی به دو قسمت بین ارائه دهنده محتوا و مدیر تقسیم می شود.
 • مدیر همچنین می تواند همه چیز را با استفاده از ناحیه مدیریت حرفه ای کنترل کند.

 

سوالات متداول


آیا می توانم از Youtube و Vimeo به عنوان ذخیره ویدیو استفاده کنم؟

آره. می توانید از آنها به عنوان فضای ذخیره سازی رایگان و ایمن ویدیو استفاده کنید.

 

ویژگی های پلتفرم plasmain

اسکریپت مدیریت آموزش مجازی Plasmain دارای بسیاری از ویژگی های مفید است که می توانید در وبسایت پلاسما مشاهده کنید. همچنین می توانید ویژگی های کلیدی را در لیست زیر مشاهده کنید.

 • پشتیبانی از محتوای چندگانه: اسکریپت سیستم آموزش آنلاین از انواع محتوا مانند دوره‌های ویدیویی، کلاس‌های زنده (Webinars) و دوره‌های مبتنی بر متن پشتیبانی می‌کند.
 • مربیان منفرد و چندگانه: می توانید از Plasmain به عنوان یک بازار استفاده کنید یا از آن به عنوان یک سرویس مبتنی بر مربی استفاده کنید.
 • آموزش سازمانی: Plasmain  از سازمان ها و مؤسسات پشتیبانی می کند، بنابراین می توانید سازمان ها و مؤسساتی را با دانش آموزان و مربیان مرتبط تعریف کنید.
 • جلسات آنلاین: مربیان و سازمان ها علاوه بر مطالب آموزشی، امکان فروش جلسات آنلاین را نیز خواهند داشت.
 • پشتیبانی از یوتیوب و ویمیو: می‌توانید از پیوندهای ویدیویی ویمیو و یوتیوب به‌عنوان بخش‌های دوره استفاده کنید تا بتوان از آنها به‌عنوان ذخیره‌سازی رایگان و ایمن ویدیو استفاده کرد.
 • سامانه اشتراک: علاوه بر خریدهای معمولی با استفاده از سبد خرید، دانشجویان با خرید طرح های اشتراک مختلف، امکان عضویت در دوره ها را خواهند داشت.
 • ادغام Google Calendar: با تقویم Google یکپارچه شده است، بنابراین کاربران می توانند همه رویدادها مانند جلسات کلاس زنده، جلسات و غیره را به تقویم Google اضافه کنند و رویدادها به طور خودکار به آنها یادآوری می شود تا چیزی از دست نرود.
 • سیستم حسابداری: اسکریپت مدیریت آموزش مجازی شامل یک سیستم حسابداری داخلی است که ردیابی تراکنش، تجزیه و تحلیل فروش، گزارش های پیشرفته، بازپرداخت، حسابداری دستی، پرداخت ها، فاکتورها، پرداخت های آفلاین و غیره را ارائه می دهد.
 • محلی سازی: Plasmain چند زبانه و قابل ترجمه است. شامل تمام ارزهای رسمی و از حالت RTL پشتیبانی می کند.
 • نرخ کمیسیون متغیر: با استفاده از نرخ کمیسیون متغیر وفاداری کاربران را افزایش دهید. برای اکثر مربیان فعال، نرخ کمیسیون کمتر تعریف کنید و آنها را تشویق کنید.
 • کارکنان و مجوزها: کارمندانی را برای بخش های مختلف با سطوح دسترسی خاص ایجاد کنید.
 • کاملا واکنش گرا: طراحی ریسپانسیو با کیفیت بالا باعث می شود تا محتوا در دستگاه های مختلف قابل دسترسی باشد.
 • آزمون و گواهینامه: آزمون ها و گواهینامه های نامحدود ایجاد کنید و آنها را به دوره ها اختصاص دهید.
 • نشان ها و سیستم پاداش: نشان های مختلف مربوط به اقدامات مربی را تعریف کنید. نشان ها به طور خودکار به مربیان اختصاص داده می شود.
 • گروه های کاربری: کاربران را به گروه های کاربری مختلف اختصاص دهید و به آن ها تخفیف و کمیسیون اضافی بدهید.
 • گزینه های بازاریابی: چندین ویژگی بازاریابی مانند کدهای تخفیف پیشرفته، تبلیغات محتوا، کلاس های ویژه، تخفیف دوره ها، بنرهای تبلیغاتی، خبرنامه های ایمیل و غیره برای انجام کمپین های بازاریابی وجود دارد.
 • اطلاعیه ها: اعلان های خودکار پس از هر فرآیند مرتبط ارسال می شود. همچنین می توانید اعلان های تبلیغاتی و سفارشی شده را برای کاربران ارسال کنید.
 • پنل مدیریت حرفه ای: در پنل مدیریت زیبا همه چیز تحت کنترل شماست. دسترسی‌ها، گزارش‌ها و فهرست‌های زیادی وجود دارند که بر اساس عملکردها هستند.
 • سیستم پشتیبانی: دانش‌آموزان می‌توانند در یک سیستم پشتیبانی دوره واضح و کاربردی با مربیان در تماس باشند.
 • داشبورد های جداگانه: Plasmain شامل داشبورد های جداگانه برای مربیان، کاربران و سازمان ها با انواع داده های مختلف است.
 • پرداخت های آفلاین: کاربران می توانند با استفاده از سیستم پرداخت آفلاین حساب خود را شارژ کنند و پس از تایید ادمین وجه به حساب آن ها اضافه می شود.
 • گزینه های کلاس: گزینه های زیادی برای هر کلاس وجود دارد مانند ظرفیت کلاس، کلاس های خصوصی، تاریخ شروع کلاس، گزارش کلاس، سوالات متداول، فیلترها، رتبه بندی، مدرسان دعوت شده و غیره که به شما کمک می کند تا مطالب آموزشی حرفه ای را برای نیازهای آموزشی مختلف ایجاد کنید.
 • بخش های دوره: مواد درسی را در بخش های مختلف سازماندهی کنید.

تدریس در پلاسما به دانش و تخصص شما دایره اثری به وسعت کل کشور می‌بخشد. دانش و تجربه‌ای که تاکنون محدود به زمان و جغرافیا بود، در پلاسما اوج گرفته و فارغ از هر گونه مرزی می‌شود. تدریس در پلاسما، تدریس برای آرمان «دانش بدون مرز» است.

در پلتفرم پلاسما، همه چیز به خود شما بستگی دارد، همین حالا مدرس شو

توقف فروش همیشگی لکچریو

توقف فروش همیشگی لکچریو

درحال انتقال محصولات لکچریو به استودیو داخلی هستیم و این آخرین فرصت خرید همیشگی می باشد.