در این دوره دانشجو با مفاهیم اولیه کالری و مصرف انرژی آشنا می شود از جمله تغذیه در جمعیت های خاص مانند زنان باردار و سالمندان و سوء تغذیه. برای درک بهینه‌تر این دوره، دانشجویان بهتر است با اصول زیست مولکول ها و مسیرهای متابولیکی آنها از قبل آشنا باشند.

اهمیت رشته تغذیه برای حرفه پزشکی کاملا ملموس است، درک اولیه از تغذیه هم در مراقبت های بستری و هم در مراقبت های سرپایی مفید است و می تواند برای ارائه توصیه های صحیح سبک زندگی یا اطمینان از دریافت کالری توصیه شده در افراد مبتلا به بیماری مزمن استفاده شود.

پیشنهاد ما به همراه داشتن قلم و کاغذ برای یادداشت کردن موارد ذکر شده در ویدیوهای لکچریو می باشد چون اطلاعات بسیار زیادی در این دوره که شامل 16 ویدیو با زیرنویس فارسی و به مدت 89 دقیقه است، خدمتتان ارائه میشود تا بیشترین استفاده را از زمان خود ببرید، همچنین امکان دانلود ویدیو با زبان اصلی و تماشای ویدیوها با زیرنویس انگلیسی هم در این دوره وجود دارد.

این دوره شامل آزمونهای طبقه بندی شده براساس هر کدام از درس ها می باشد، آزمون های موجود کاملا به صورت بالینی طراحی شده تا ایجاد رابطه ای عمیق بین مطالب آموزش داده شده در ویدیوها و کاربرد آنها در بالین بیماران باشد. امتیاز شما در هر کدام از آزمون ها ثبت میشود و با دیگر کاربران پلاسمایی مقایسه خواهد شد.(آزمونهای این دوره به زودی اضافه خواهند شد)

سرور های پلاسما جزو شبکه اینترنت داخلی هستند و تماشای آنلاین ویدیوهای پلاسما، تنها نیمی از حجم اینترنت لازم را مصرف خواهد کرد، درنظر داشته باشید که این دوره همیشه در حال بروزرسانی می باشد، بنابراین درصورت وجود هر گونه مشکل در هر قسمت از آموزش، میتوانید به پشتیبانی آنلاین پلاسما اطلاع دهید تا در کمتر از 48 ساعت برطرف شود.

این دوره کاندید برای دوبله است، موافق دوبله این دوره هستید؟ به ما اطلاع بدهید.

جا دارد که از تلاش‌های ارزشمند و بی وقفه عزیزانی که در تهیه و آماده سازی این دوره از پلاسما با ما همراه بودند سپاسگزاری کنیم:

سلام پلاسمایی عزیز.

این قسمت در حال تکمیل هست و به زودی سورپرایز خواهی شد.

با آرزوی موفقیت برای تو!

+20 ثبت نام شده
ثبت نام نشده

دوره شامل

  • 16 درس