نمرات خود را با سخنرانی های لکچریو افزایش دهید!

این دوره به تشخیص و درمان علل عمده اختلال عملکرد دستگاه گوارش در کودکان می پردازد. شما با مشکلات مهم ساختاری روده، مخصوص کودکان آشنا خواهید شد و از یک مرور گام به گام و جامع اختلالات اکتسابی دستگاه گوارش کودکان بهره مند خواهید شد.

درک خود را در مورد کارکرد و مدیریت بیماریهای التهابی روده و تسلط بر بیماریهای عفونی دستگاه گوارش بهبود بخشید!

این دوره به شما کمک می کند تا از حفظ خاطرات بیهوده واقعیت ها جلوگیری کنید. ما مطمئن می شویم که درک عمیقی از گوارش کودکان دارید و به راحتی از امتحانات خود گذر می کنید.

استاد شما برایان آلورسون ، MD ، مدیر بخش پزشکی بیمارستان کودکان در Hasbro و دانشیار اطفال در دانشگاه براون است. وی تجربه زیادی در آماده سازی دانش آموزان برای امتحانات خود و همچنین تجربه نگارش تست دارد.

همه چیز را در مورد مفاهیم پر بازده زیر بیاموزید:

 1. اسهال
 2. سندرم آلاژیل
 3. آتروزیا صفراوی
 4. آپاندیسیت
 5. دیورتیکول مکل
 6. تداخل
 7. پانکراتیت
 8. عدم موفقیت
 9. یبوست
 10. مالوترواسیون
 11. GERD
 12. بیماری سلیاک
 13. IBD
 14. FTP

فرآیند یادگیری خود را کارآمدتر کنید و از امروز با سخنرانی های پر بازده یادگیری را آغاز کنید.

پیشنهاد ما به همراه داشتن قلم و کاغذ برای یادداشت کردن موارد ذکر شده در ویدیوهای لکچریو می باشد چون اطلاعات بسیار زیادی در این دوره که شامل 33 ویدیو با زیرنویس فارسی و به مدت 213 دقیقه است، خدمتتان ارائه میشود تا بیشترین استفاده را از زمان خود ببرید، همچنین امکان دانلود ویدیو با زبان اصلی و تماشای ویدیوها با زیرنویس انگلیسی هم در این دوره وجود دارد.

این دوره شامل آزمونهای طبقه بندی شده براساس هر کدام از درس ها می باشد، آزمون های موجود کاملا به صورت بالینی طراحی شده تا ایجاد رابطه ای عمیق بین مطالب آموزش داده شده در ویدیوها و کاربرد آنها در بالین بیماران باشد. امتیاز شما در هر کدام از آزمون ها ثبت میشود و با دیگر کاربران پلاسمایی مقایسه خواهد شد.(آزمونهای این دوره به زودی اضافه خواهند شد)

سرور های پلاسما جزو شبکه اینترنت داخلی هستند و تماشای آنلاین ویدیوهای پلاسما، تنها نیمی از حجم اینترنت لازم را مصرف خواهد کرد، درنظر داشته باشید که این دوره همیشه در حال بروزرسانی می باشد، بنابراین درصورت وجود هر گونه مشکل در هر قسمت از آموزش، میتوانید به پشتیبانی آنلاین پلاسما اطلاع دهید تا در کمتر از 48 ساعت برطرف شود.

این دوره کاندید برای دوبله است، موافق دوبله این دوره هستید؟ به ما اطلاع بدهید.

جا دارد که از تلاش‌های ارزشمند و بی وقفه عزیزانی که در تهیه و آماده سازی این دوره از پلاسما با ما همراه بودند سپاسگزاری کنیم:

سلام پلاسمایی عزیز.

این قسمت در حال تکمیل هست و به زودی سورپرایز خواهی شد.

با آرزوی موفقیت برای تو!

محتوای دوره

+21 ثبت نام شده
ثبت نام نشده

دوره شامل

 • 33 درس