نفرولوژی و اورولوژی کودکان

این دوره مشکلات کلیوی رایج در کودکان را پوشش می دهد. این دوره برای استفاده دانشجویان پزشکی ، متخصصان و پزشکانی عمومی که مایل به بررسی اجزای ضروری اطفال هستند ، به دقت توسعه داده شده است.

شما با ناهنجاری های مادرزادی مجاری ادراری و مدیریت آنها آشنا خواهید شد و از بررسی مختصر شکایات مهم بیضه در پسران نکات زیادی را فرامیگیرید. علاوه بر این ، شما یاد خواهید گرفت:

  1. بینش های اساسی در سندرم های نفروتیک و نفریتیک
  2. پاتوفیزیولوژی و ارائه سندرم اورمیک همولیتیک
  3. تداخل بین عفونت حاد دستگاه ادراری و ناهنجاری های مادرزادی دستگاه کلیوی

دکتر برایان آلورسون ، مدیر بخش پزشکی بیمارستان کودکان در Hasbro و دانشیار متخصص اطفال در دانشگاه براون. او به مدت 15 سال در زمینه آموزش و تحقیقات اطفال فعال بوده و بیش از 25 جایزه تدریس در دو دانشکده پزشکی Ivy League را کسب کرده است. دکتر آلورسون تجربه زیادی در آماده سازی دانش آموزان برای امتحانات USMLE دارد و همچنین دارای تجربه نوشتن تست است.

پیشنهاد ما به همراه داشتن قلم و کاغذ برای یادداشت کردن موارد ذکر شده در ویدیوهای لکچریو می باشد چون اطلاعات بسیار زیادی در این دوره که شامل 15 ویدیو با زیرنویس فارسی و به مدت 87 دقیقه است، خدمتتان ارائه میشود تا بیشترین استفاده را از زمان خود ببرید، همچنین امکان دانلود ویدیو با زبان اصلی و تماشای ویدیوها با زیرنویس انگلیسی هم در این دوره وجود دارد.

این دوره شامل آزمونهای طبقه بندی شده براساس هر کدام از درس ها می باشد، آزمون های موجود کاملا به صورت بالینی طراحی شده تا ایجاد رابطه ای عمیق بین مطالب آموزش داده شده در ویدیوها و کاربرد آنها در بالین بیماران باشد. امتیاز شما در هر کدام از آزمون ها ثبت میشود و با دیگر کاربران پلاسمایی مقایسه خواهد شد.(آزمونهای این دوره به زودی اضافه خواهند شد)

سرور های پلاسما جزو شبکه اینترنت داخلی هستند و تماشای آنلاین ویدیوهای پلاسما، تنها نیمی از حجم اینترنت لازم را مصرف خواهد کرد، درنظر داشته باشید که این دوره همیشه در حال بروزرسانی می باشد، بنابراین درصورت وجود هر گونه مشکل در هر قسمت از آموزش، میتوانید به پشتیبانی آنلاین پلاسما اطلاع دهید تا در کمتر از 48 ساعت برطرف شود.

این دوره کاندید برای دوبله است، موافق دوبله این دوره هستید؟ به ما اطلاع بدهید.

جا دارد که از تلاش‌های ارزشمند و بی وقفه عزیزانی که در تهیه و آماده سازی این دوره از پلاسما با ما همراه بودند سپاسگزاری کنیم:

سلام پلاسمایی عزیز.

این قسمت در حال تکمیل هست و به زودی سورپرایز خواهی شد.

با آرزوی موفقیت برای تو!

+20 ثبت نام شده
ثبت نام نشده

دوره شامل

  • 15 درس