پاتولوژی کلیه (بخش3)

آنلاین آسیب شناسی کلیه را بیاموزید و از زمان مطالعه خود بیشترین بهره را ببرید!

دوره یکپارچه آسیب شناسی کلیه توسط Lecturio که توسط دکتر کارلو راج برگزار می شود ، نه تنها یک نمای کلی از نفرون را در اختیار شما قرار می دهد ، بلکه شما را در زمینه نارسایی حاد کلیه و مهمترین بیماری های کلیوی مانند سرطان های ادراری نیز آگاه می کند. این دوره همچنین شامل موضوعات زیر است:

  1. آسیب شناسی گلومرولی
  2. آسیب شناسی توبولی
  3. آسیب شناسی حالب
  4. آسیب شناسی وسیکولار
  5. عدم تحریک
  6. آناتومی کلینیک کلیه
  7. اختلالات کلیوی

ما متقاعد شده ایم که یادگیری آسیب شناسی کلیه هرگز اینقدر الهام بخش ، جامع و سرگرم کننده نبوده است.

قبل از گذراندن این دوره ، شما باید از قبل پایه ای قوی در علوم پایه مانند آناتومی ، فیزیولوژی ، بیوشیمی ، میکروبیولوژی و ایمونولوژی و داروسازی داشته باشید. دکتر کارلو راج نه تنها شما را با مفاهیم آشنا می کند ، بلکه با انجام این کار شما را در ایجاد درک طولانی مدت از آسیب شناسی کلیه حمایت می کند.

پیشنهاد ما به همراه داشتن قلم و کاغذ برای یادداشت کردن موارد ذکر شده در ویدیوهای لکچریو می باشد چون اطلاعات بسیار زیادی در این دوره که شامل 39 ویدیو با زیرنویس فارسی و به مدت 186 دقیقه است، خدمتتان ارائه میشود تا بیشترین استفاده را از زمان خود ببرید، همچنین امکان دانلود ویدیو با زبان اصلی و تماشای ویدیوها با زیرنویس انگلیسی هم در این دوره وجود دارد.

این دوره شامل آزمونهای طبقه بندی شده براساس هر کدام از درس ها می باشد، آزمون های موجود کاملا به صورت بالینی طراحی شده تا ایجاد رابطه ای عمیق بین مطالب آموزش داده شده در ویدیوها و کاربرد آنها در بالین بیماران باشد. امتیاز شما در هر کدام از آزمون ها ثبت میشود و با دیگر کاربران پلاسمایی مقایسه خواهد شد.(آزمونهای این دوره به زودی اضافه خواهند شد)

سرور های پلاسما جزو شبکه اینترنت داخلی هستند و تماشای آنلاین ویدیوهای پلاسما، تنها نیمی از حجم اینترنت لازم را مصرف خواهد کرد، درنظر داشته باشید که این دوره همیشه در حال بروزرسانی می باشد، بنابراین درصورت وجود هر گونه مشکل در هر قسمت از آموزش، میتوانید به پشتیبانی آنلاین پلاسما اطلاع دهید تا در کمتر از 48 ساعت برطرف شود.

این دوره کاندید برای دوبله است، موافق دوبله این دوره هستید؟ به ما اطلاع بدهید.

جا دارد که از تلاش‌های ارزشمند و بی وقفه عزیزانی که در تهیه و آماده سازی این دوره از پلاسما با ما همراه بودند سپاسگزاری کنیم:

سلام پلاسمایی عزیز.

این قسمت در حال تکمیل هست و به زودی سورپرایز خواهی شد.

با آرزوی موفقیت برای تو!

محتوای دوره

مقدمه ای بر آسیب شناسی کلیه
Glomerulonephritis
نفرولیتیازیس
+20 ثبت نام شده
ثبت نام نشده

دوره شامل

  • 39 درس