فیزیولوژی تولید مثل

دستگاه تولید مثل نقش مهمی در فیزیولوژی بدن انسان و مطالعات پزشکی ایفا می کند. بنابراین ، درک عملکرد سیستم تناسلی برای هر کسی که مایل به یادگیری فیزیولوژی بدن سالم است ، ضروری است. پروفسور تاد ویلسون با استفاده از رویکرد سیستم های اندامی ، شما را با اجزای اصلی دستگاه تنفسی ، عملکرد آنها و نحوه تعامل با یکدیگر آشنا می کند.

در این دوره موضوعات زیر مورد بحث قرار می گیرد:

  1. هورمون های مردانه و زنانه
  2. بارداری و زایمان
  3. تولد و شیردهی

پیشنهاد ما به همراه داشتن قلم و کاغذ برای یادداشت کردن موارد ذکر شده در ویدیوهای لکچریو می باشد چون اطلاعات بسیار زیادی در این دوره که شامل 17 ویدیو با زیرنویس فارسی و به مدت 65 دقیقه است، خدمتتان ارائه میشود تا بیشترین استفاده را از زمان خود ببرید، همچنین امکان دانلود ویدیو با زبان اصلی و تماشای ویدیوها با زیرنویس انگلیسی هم در این دوره وجود دارد.

این دوره شامل آزمونهای طبقه بندی شده براساس هر کدام از درس ها می باشد، آزمون های موجود کاملا به صورت بالینی طراحی شده تا ایجاد رابطه ای عمیق بین مطالب آموزش داده شده در ویدیوها و کاربرد آنها در بالین بیماران باشد. امتیاز شما در هر کدام از آزمون ها ثبت میشود و با دیگر کاربران پلاسمایی مقایسه خواهد شد.(آزمونهای این دوره به زودی اضافه خواهند شد)

سرور های پلاسما جزو شبکه اینترنت داخلی هستند و تماشای آنلاین ویدیوهای پلاسما، تنها نیمی از حجم اینترنت لازم را مصرف خواهد کرد، درنظر داشته باشید که این دوره همیشه در حال بروزرسانی می باشد، بنابراین درصورت وجود هر گونه مشکل در هر قسمت از آموزش، میتوانید به پشتیبانی آنلاین پلاسما اطلاع دهید تا در کمتر از 48 ساعت برطرف شود.

این دوره کاندید برای دوبله است، موافق دوبله این دوره هستید؟ به ما اطلاع بدهید.

جا دارد که از تلاش‌های ارزشمند و بی وقفه عزیزانی که در تهیه و آماده سازی این دوره از پلاسما با ما همراه بودند سپاسگزاری کنیم:

این قسمت در حال آماده سازی می باشد.

+33 ثبت نام شده
ثبت نام نشده

دوره شامل

  • 17 درس