وارد یکی از مهمترین مباحث فیزیولوژی انسان شوید

تنفس و تبادل گازها در بدن یکی از مهمترین فرآیندهایی است که انسان را زنده نگه می دارد. بنابراین ، درک سیستم تنفسی برای هر کسی که مایل به یادگیری فیزیولوژی بدن سالم است ، ضروری است. پروفسور تاد ویلسون با استفاده از رویکرد سیستم های اندامی ، شما را با اجزای اصلی دستگاه تنفسی ، عملکرد آنها و نحوه تعامل با یکدیگر آشنا می کند.

موضوعات زیر پوشش داده خواهد شد:

  1. جریان خون ریوی و ارتباط آن با سیستم گردش خون عمومی
  2. افزایش و کاهش جریان خون ریوی و عوامل موثر بر آنها
  3. انتقال O2 و CO2 از جمله تجزیه اکسیژن-هموگلوبین
  4. چرخه تنفسی و چگونگی تغییر بیماری ها
  5. هایپرکاپنی ، هیپوکسمی و ظاهر بالینی آنها
  6. تنظیم سیستم تنفسی در مغز از طریق گیرنده ها
  7. تاثیر فشار بارومتری بر سیستم ریوی

طرحواره ها و مطالعات موردی به شما در درک این مسائل پیچیده کمک می کند. پس از اتمام این دوره ، دانشجویان پزشکی عملکرد سیستم تنفسی و همه اجزای آن را درک می کنند. بنابراین آنها برای امتحانات پزشکی خود کاملاً آماده خواهند شد. علاوه بر این ، پزشکان میتوانند از این دوره برای تجدید دانش خود در مورد فیزیولوژی سیستم تنفسی استفاده كنند.

پیشنهاد ما به همراه داشتن قلم و کاغذ برای یادداشت کردن موارد ذکر شده در ویدیوهای لکچریو می باشد چون اطلاعات بسیار زیادی در این دوره که شامل 38 ویدیو با زیرنویس فارسی و به مدت 150 دقیقه است، خدمتتان ارائه میشود تا بیشترین استفاده را از زمان خود ببرید، همچنین امکان دانلود ویدیو با زبان اصلی و تماشای ویدیوها با زیرنویس انگلیسی هم در این دوره وجود دارد.

این دوره شامل آزمونهای طبقه بندی شده براساس هر کدام از درس ها می باشد، آزمون های موجود کاملا به صورت بالینی طراحی شده تا ایجاد رابطه ای عمیق بین مطالب آموزش داده شده در ویدیوها و کاربرد آنها در بالین بیماران باشد. امتیاز شما در هر کدام از آزمون ها ثبت میشود و با دیگر کاربران پلاسمایی مقایسه خواهد شد.(آزمونهای این دوره به زودی اضافه خواهند شد)

سرور های پلاسما جزو شبکه اینترنت داخلی هستند و تماشای آنلاین ویدیوهای پلاسما، تنها نیمی از حجم اینترنت لازم را مصرف خواهد کرد، درنظر داشته باشید که این دوره همیشه در حال بروزرسانی می باشد، بنابراین درصورت وجود هر گونه مشکل در هر قسمت از آموزش، میتوانید به پشتیبانی آنلاین پلاسما اطلاع دهید تا در کمتر از 48 ساعت برطرف شود.

این دوره کاندید برای دوبله است، موافق دوبله این دوره هستید؟ به ما اطلاع بدهید.

جا دارد که از تلاش‌های ارزشمند و بی وقفه عزیزانی که در تهیه و آماده سازی این دوره از پلاسما با ما همراه بودند سپاسگزاری کنیم:

این قسمت در حال آماده سازی می باشد.

محتوای دوره

+47 ثبت نام شده
ثبت نام نشده

دوره شامل

  • 37 درس